Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 171 (36/2008)

30 września 2008

Lechia zatrzymuje lidera
MATEUSZ JASZTAL
W piątek gdańszczanie przeszli najtrudniejszy, jak dotąd, sprawdzian. Podejmowali jeszcze wtedy aktualnego lidera i trzecią drużynę ekstraklasy poprzedniego sezonu. Faworyzowanym polonistom ograć się nie dali, choć nie da się oprzeć wrażeniu, że szansa na zwycięstwo nie została wykorzystana.
Mateusz Bąk dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI
Mateusz Bąk, 25-letni golkiper Biało-Zielonych, dopiął swego i sfinalizował swoją drogę z Lechią z A klasy do ekstraklasy. Tydzień temu zadebiutował w lidze w spotkaniu z GKS-em Bełchatów, a w ostatni weekend mógł wreszcie pokazać się fanom na stadionie w Gdańsku. O dotychczasowych występach w ekstraklasie, a także o zbliżających się derbach Trójmiasta rozmawialiśmy z "Bączkiem" w poniedziałek.
Pech Lechii przy Olimpijskiej
DOMINIK SOŁTYSIAK
Kolejne spotkanie derbowe biało-zielonych z drużyną Arki Gdynia zbliża się nieuchronnie. Jak wszyscy kibice doskonale wiedzą od kilku już lat spotkania naszego derbowego rywala odbywają się przy ulicy Olimpijskiej. Dawniej na tym obiekcie zazwyczaj odbywały się derby z inną gdyńską jedenastką, Bałtykiem. Przypomnijmy losy ciekawszych spotkań lechistów, które odbyły się na tym stadionie.
Okiem "Budzika"
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Wydarzeniem dla kibiców Lechii był przyjazd na Traugutta lidera tabeli Polonii Warszawa. Mimo, że nie padły gole to emocji nie brakowało. Na trybunach był trener Leo Beenhakker, którego obecność świadczyła o randze meczu. Była to kolejka bez niespodzianek, kto miał wygrać to wygrał, a ci co zawodzą to w ten weekend raczej nie mieli powodów do radości.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044