Gdańsk: środa, 3 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 173 (38/2008)

14 października 2008

Piotr Trafarski dla lechia.gda.pl
MARIUSZ KORDEK
Od lipca scoutingiem w Lechii zajmuje się Rafał Kaczmarczyk. W minionym tygodniu na testach w Gdańsku pojawił Piotr Trafarski, zawodnik Olimpii Elbląg. Napastnik, którego skuteczna gra w tym sezonie została zauważona przy Traugutta. Na III-ligowych boiskach zdobył już 14 bramek, w tym w jednym z meczów 4.
Półmetek rundy jesiennej za nami
DOMINIK SOŁTYSIAK
Jesteśmy na półmetku jesiennej rundy piłkarskiej Ekstraklasy. I choć rozegranych zostało dopiero 8 serii ligowych spotkań, można chyba już teraz z dużą dozą pewności powiedzieć, że jest to jesień dla Lechii bardzo udana.
Skąd kluby czerpią pieniądze ?
KAROL KOCJAN
Lechia Gdańsk jest dziś jednym z kilku klubów ze środka tabeli polskiej ekstraklasy. Kibice oczekują jednak z czasem coraz lepszych rezultatów i ciągłego rozwoju. Skąd brać pieniądze na ciągły rozwój klubu ? Za przykład posłużyć mogą kluby zachodnioeuropejskie.
Lechia - GKS Bełchatów 1:3
MARCIN GADOMSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043