Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 174 (39/2008)

21 października 2008

Kasperczak odprawiony z kwitkiem, czyli Lechia - Górnik 1:0
MATEUSZ JASZTAL
Dziewięć meczów i czternaście punktów. To dotychczasowy dorobek lechistów. Biało-Zieloni tracą do liderującej Wisły Kraków już tylko sześć „oczek” i bliżej im do europejskich pucharów, niż spadku z ligi. W ostatniej kolejce recepty na Lechię nie znalazł nawet tak utytułowany trener jak Henryk Kasperczak.
Piotr Wiśniewski dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
W spotkaniu z Górnikiem Zabrze z bardzo dobrej strony pokazał się prawy pomocnik Lechii Piotr Wiśniewski. Dla "Wiśni" był to pierwszy występ w ekstraklasie w pełnym wymiarze czasowym.
Nowe standardy na Traugutta
KONRAD MARCIŃSKI
W porównaniu z największymi drużynami Europy oraz ich budżetami sięgającymi niejednokrotnie kilkuset milionów Euro, a także uznanymi polskimi "firmami" jak Wisła Kraków, Lech Poznań czy stołeczna Legia, gdańska Lechia wciąż jest raczej ubogim "kopciuszkiem".
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Za nami ponad połowa z zaplanowanych na jesień ligowych kolejek. Powoli klaruje się sytuacja w tabeli, a poszczególne zespoły określają cele, które przyświecać im mają w tym sezonie. Z gdańskiego punktu widzenia nie mamy raczej prawa narzekać na dotychczasowe dokonania biało – zielonych…
Okiem "Budzika"
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Po meczach naszej kadry narodowej znowu wróciliśmy na ligowe boiska. Dla Lechii był to powrót szczęśliwy, znowu wygrana i ponownie bez straty gola. Dla kadry dwa mecze to pasmo radości i koszmaru.
Lechia Gdańsk 1:0 Górnik Zabrze
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.071