Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 176 (41/2008)

4 listopada 2008

Robert Lewandowski dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
W niedzielę w Gdańsku o godzinie 17. Lechia podejmie Lech Poznań. Jedną z czołowych postaci w zespole trenera Franciszka Smudy jest 20 – letni napastnik Robert Lewandowski, który jeszcze w ubiegłym sezonie grał w Zniczu Pruszków w rozgrywkach II ligi.
Baty Lechii w Stolicy
MATEUSZ JASZTAL, MICHAŁ KORNIAHO
Zespół gdańskiej Lechii ma ogromne kłopoty ze zdobywaniem goli. Wystarczy spojrzeć w statystyki, by przekonać się, że ze skutecznością piłkarzy Biało-Zielonych jest bardzo źle. W swoich ostatnich dziewięciu meczach podopieczni trenera Zielińskiego zdobyli zaledwie… 3 bramki! Daje to gdańszczanom fatalną średnią 1/3 gola na mecz.
Ryszard Kulesza (1931-2008)
KONRAD MARCIŃSKI
W tradycji chrześcijańskiej w dniu 1. listopada odwiedzamy cmentarze i na grobach naszych bliskich zapalamy znicz, symbol naszej pamięci o tych, którzy odeszli na zawsze…
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Wyobraźmy sobie, że jest rok 2011. Trwa inauguracyjny mecz na nowo wybudowanym stadionie w Gdańsku – Letnicy. Komplet widzów, atmosfera piłkarskiego święta. Nareszcie jest – nasz nowy stadion! Od razu nasuwa się jednak istotne pytanie: jak to cudo się nazywa…?
Okiem "Budzika"
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
W naszej ekstraklasie wchodzimy w decydującą fazę tej rundy. Liga jest tak wyrównana, że każde porażki przesuwają w niebezpieczną strefę a walka o mistrza nabiera rumieńców. Liga staje się coraz ciekawsza a faworytów wskazać niezmiernie ciężko. Lechia niestety przegrała w Warszawie, choć tak naprawdę na inne rozstrzygnięcie niż zwycięstwo Legii mało kto liczył.
Legia Lechia 3-0
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.065