Gdańsk: sobota, 22 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 177 (42/2008)

11 listopada 2008

Lechia - Lech 0:3
MARIUSZ KORDEK
Słowa Kmicica do Wołodyjowskiego, z trylogii Sienkiewicza, mógł śmiało skierować, po stracie trzeciej bramki, trener Lechii Jacek Zieliński do Franciszka Smudy. Armia Lecha, dowodzona przez "Franza", niczym Turcy w powieści "Pan Wołodyjowski", zdobyła warowną twierdzę Gdańsk, niezdobytą przez 440 dni.
Ben Starosta dla lechia.gda.pl
KAROL KOCJAN
Od momentu przyjścia Bena Starosty do Lechii mija już trzeci miesiąc. W jakim stopniu przez ten czas nauczył się języka polskiego? Czy boi się rywalizacji z powracającym do zdrowia Pawłem Pęczakiem? Odpowiedzi na te i inne pytania Ben udzielił w wywiadzie specjalnie dla lechia.gda.pl.
Damian Szuprytowski dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
Chcę grać dla Lechii, ciągle podnosić swoje umiejętności i jeszcze nie raz sprawić sobie i kibicom Biało-Zielonych wiele radości moimi dobrymi występami w barwach gdańskiego klubu - powiedział dla lechia.gda.pl Damian Szuprytowski
Legia i Lech przeegzaminowały Lechię
DOMINIK SOŁTYSIAK
Ostatnie trzy przegrane spotkania gdańskiej Lechii wyraźnie ochłodziły rozpalone głowy co poniektórych kibiców. Wyraźnie widać, iż w tym sezonie celem biało-zielonym jest tylko i wyłącznie spokojne utrzymanie się w gronie najlepszych ligowych drużyn w kraju.
Okiem "Budzika" - piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
To była kolejka niespodzianek. Wygrana Polonii Bytom nad Legią, remis Wisły z ŁKS, Śląsk uległ Piastowi a Jagiellonia urwała punkt liderowi, czyli Polonii Warszawa. Niestety Lechia w meczu Lechem nie zdołała zrobić kolejnej niespodzianki.
Lechia Gdańsk 2:1 ŁKS Łódź
MARCIN GADOMSKI, MARIUSZ HUBA
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0:3
ROBERT ŚLIWIŃSKI
JS: Lechia - Piast Człuchów 17:2
GRZEGORZ BORYCKI, MARCIN GADOMSKI
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030