Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 18 (18/2005)

2 sierpnia 2005

Lechia-Jagiellonia 1:1
MICHAŁ JERZYK
Może i dobrze, że Lechia nie zdołała wygrać z Jagiellonią - choć śmiało mogła się o to pokusić - bo pakiet atrakcji wyczerpałby się już w pierwszym meczu. Na Traugutta było niemal wszystko to, czego nie oglądaliśmy od dawna, od wielu lat, albo i nigdy.
Po drugoligowej inauguracji
MICHAŁ KORNIAHO
Pierwsza kolejka zaplecza polskiej ekstraklasy sezonu 2005/2006 za nami. Jest zdecydowanie zbyt wcześnie, by prognozować, kto rzeczywiście będzie walczył o awans do elity, a kto będzie bronił się przed degradacją. Pewne jest jedno - emocji nie zabraknie.
Modernizacja stadionu - dzień po dniu
KAROL SZELOŻYŃSKI
Chociaż o planach awansu Lechii do drugiej ligi otwarcie mówiło się już od lutego, dostosowywanie stadionu do wymogów zaplecza ekstralasy zaczęło się w lipcu. W ostatnich dniach przed ligową inauguracją byliśmy na stadionie codziennie, aby zobaczyć, jak przebiegają prace remontowe. Ciekawe, że im mniej godzin pozostawało do meczu, tym robota szła sprawniej.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Jak często przeciętny kibic gdańskiej Lechii odwiedza muzeum? Okazuje się, o dziwo, że w tej dziedzinie lechiści plasują się w ścisłej krajowej czołówce! Co więcej, aby udowodnić tę śmiałą tezę, nie trzeba nawet przeprowadzać kosztownych badań.
W II lidze grają nawet mistrzowie Polski
MARIUSZ KORDEK
Druga liga, jako bezpośrednie zaplecze ekstraklasy, staje się z każdym sezonem coraz bardziej atrakcyjna. W tej klasie rozgrywkowej można spotkać coraz więcej utytułowanych klubów, mających na dodatek za sobą wierne rzesze kibiców. O powrót do elity w nadchodzącym sezonie będą walczyć byli mistrzowie Polski, zdobywcy Pucharu Polski i Superpucharu Polski.
Remis Lechii z Jagiellonią
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043