Gdańsk: piątek, 26 lutego 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 180 (45/2008)

2 grudnia 2008

IV liga - podsumowanie jesieni
MAREK SZUTOWICZ, KOM
Na świeczniku kibiców Lechii i opinii publicznej głównie jest drużyna seniorów grająca w ekstraklasie. Tuż za nią plasuje się Młoda Lechia czyli drużyna do lat 21. Trzecim zespołem w hierarchii klubowej jest drużyna rezerw grająca w IV lidze. Minioną rundę jesienną podsumowuje Marek Szutowicz, były piłkarz, a od kilku lat także trener grup juniorskich przy Traugutta.
Najciekawiej przy Traugutta - kanonada w meczu z Legią
MATEUSZ JASZTAL
Kibice zgromadzeni w piątkowy wieczór na stadionie przy ul. Traugutta nie mogli narzekać na brak emocji. Obejrzeli najciekawszy mecz w Gdańsku w tym sezonie, lecz do domów wracali niepocieszeni.
Juniorzy starsi - podsumowanie jesieni
PAWEŁ DOCZYK
Oprócz zespołów seniorskich, których losami najbardziej interesują się kibice Biało-Zielonych. W rozgrywkach Pomorskiej Ligi Juniorów Starszych gra zespół Lechii, który zdobył w tym roku srebrny medal mistrzostw Polski juniorów młodszych. Trenerem drużyny jest Józef Gładysz.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Przed nami grudzień. Czas powszechnie kojarzony z obdarowywaniem. Okazji ku temu nie brak: Mikołajki, Gwiazdka… Ciekawe czy kibice Lechii wśród prezentów znajdą też przedmioty kojarzące się z ukochanym klubem?
Okiem "Budzika" czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
W piątek byłem świadkiem świetnego meczu na Traugutta. Było wszystko bramki, błędy, emocje i wiele ciekawych akcji. Legia pokazała klasę, ale Lechia na pewno wstydu nie przyniosła i zagrała dobry mecz.
Zaangażowanie i chęć walki lechistów
JAKUB RUSAKOW
Piątkowe spotkanie Lechii z warszawską Legią było dla obu zespołów pierwszym w rundzie wiosennej rozgrywek o mistrzostwo Ekstraklasy. Jednak okazało się świetnym przykładem postawy gdańskiej drużyny podczas całej jesieni. Przyglądając się jej grze, można zauważyć pewne prawidłowości.
Lechia-Legia 2:3
PIOTR MATUSEWICZ
ŁKS - Lechia 2:1
MICHAŁ JODŁOWSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019