Gdańsk: czwartek, 30 listopada 2023
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 181 (46/2008)

9 grudnia 2008

Smutne zakończenie roku w Łodzi
BARTŁOMIEJ PIÓRO
Charakter drużyny można poznać jak spisuje się w meczach wyjazdowych. Lechia w 9 spotkaniach jesienią zdobyła tylko 4 punkty (remis ze Śląskiem i wygrana z Arką). Czy zatem warto, aby Biało-Zieloni rozgrywali mecze wyjazdowe? Pewnie gdyby nie groźba wykluczenia z rozgrywek i kar finansowych można by było je sobie odpuścić. Wygrywając z Polonią W. i Piastem u siebie, dorobek punktowy byłby ten sam.
Radosław Michalski dla lechia.gda.pl
MICHAŁ KORNIAHO
Radosław Michalski, po niewiele ponad roku pracy w Lechii po raz pierwszy został zalany falą krytyki przez kibiców Biało-Zielonych. W rozmowie z lechia.gda.pl wyjaśnia wszelkie wątpliwości dotyczące transferów, o które mają do niego pretensje fani gdańskiego zespołu.
Tomasz Borkowski dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK, DOMINIKA LIPKOWSKA
Bardzo dobrze w swoim debiutanckim sezonie w Młodej Ekstraklasie radzą sobie piłkarze Lechii prowadzeni przez trenera Tomasza Borkowskiego. Po rundzie jesiennej Biało-Zieloni zajmują czwarte miejsce w tabeli.
Kiedy kupimy akcje Lechii ?
KAROL KOCJAN
Runda jesienna zakończona. Wszyscy znamy dokładnie wynik zmagań boiskowych. Nie wszyscy jednak wiemy jak mają się sprawy „poza boiskowe”, wśród których na pierwszy plan w kontekście potencjalnych wzmocnień wysuwa się stan klubowej kasy.
35. urodziny Jacka Manuszewskiego. Opinie i życzenia.
PAWEŁ DOCZYK
8 grudnia urodzili się m.in. lider grupy The Doors Jim Morisson, polska wokalistka Maryla Rodowicz oraz Władysław Kozakiewicz, złoty medalista olimpijski z Moskwy. Tego dnia, urodziny obchodzi także Jacek Manuszewski, od 3 lat podpora gdańskiej Lechii. W tym roku kończy 35 lat.
Myśląc o wiośnie
DOMINIK SOŁTYSIAK
Końcówka ligi kibicom Lechii przyniosła rozczarowanie. Zamiast obiecywanych przez trenera Jacka Zielińskiego 9 ligowych punktów biało-zieloni zdobyli zaledwie jeden. I choć jedenasta lokata przed zimową przerwą nie jest zła i odzwierciedla umiejętności gdańskich piłkarzy, to zarówno zima jak i wiosna nie będzie łatwa.
W strojach JAKO Red Box
PIOTR MATUSEWICZ
Galeria jubileuszowa
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.032