Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 183 (48/2008)

23 grudnia 2008

Co każdy kibic wiedzieć powinien, czyli
KONRAD MARCIŃSKI
Rok 2008 zmierza ku końcowi. W tym roku przyszło nam w udziale świętować pierwszy od 20 długich lat awans gdańskiej Lechii do Ekstraklasy. Niewątpliwie było w tym roku wiele powodów do radości, nie raz przyszło nam także przełknąć gorzką pigułkę porażki. Na stadionie we Wrzeszczu trybuny opustoszały, a światła jupiterów zgasły na długie zimowe miesiące.
Najważniejsze wydarzenia 2008 roku
MATEUSZ JASZTAL
"Życzyłbym sobie oraz wszystkim lechistom, żeby nasz klub wciąż się rozwijał. Ważne jest, żeby odbywało się to harmonijnie, bez żadnych rewolucji. Chciałbym jednak, aby te kroczki do przodu były stawiane nieco szybciej niż do tej pory." Czy słowa Macieja Turnowieckiego wprowadzające Lechię w rok 2008 spełniły się?
Mariusz Popielarz zza Wielkiej Wody
MARIUSZ POPIELARZ
Jako szary obserwator naszych polskich aren sportowych znalazłem się po 11 godzinach lotu w powietrzu w innej galaktyce. Na ponad 60-tysięcznym stadionie Soldier Field w Chicago na meczu z cyklu National Footbol League pomiędzy miejscowymi Bears’ami a Jaguars’ami z Jacksonville…
List Dawida do Świętego Mikołaja
DAWID ZAPISEK*
Na początku chciałbym Cię pozdrowić. Pewnie jesteś zmęczony czytaniem tych listów od dzieci z całego świata. Zastanawiam się ile musisz mieć w sobie chęci i cierpliwości? Ja bym tak nie mógł czytać miliardów listów.
Biało-zielone życzenia
BARTŁOMIEJ PIÓRO
Końcówka roku obfituje zwykle w plebiscyty, podsumowania oraz analizowanie różnego rodzaju statystyk. My postanowiliśmy podsumować tegoroczne dokonania piłkarzy, trenerów i działaczy gdańskiej Lechii... składając im odpowiednie życzenia na nadchodzący, 2009 rok.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Znów zasiądziemy, jak co roku, przy wigilijnym stole w gronie najbliższych. Będą życzenia, prezenty… Pewnie wielu kibiców biało - zielonych interesuje jak wigilijny wieczór spędzają przedstawiciele Lechii. Uchylmy choć rąbka tajemnicy…
Turniej Sylwestrowy
ROBERT ŚLIWIŃSKI, GRZEGORZ BORYCKI
Życzenia świąteczno - noworoczne
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047