Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 184 (1/2009)

6 stycznia 2009

Osobowość Lechii Roku 2008
MICHAŁ KORNIAHO
Po raz pierwszy w historii redakcja lechia.gda.pl przeprowadziła wśród swoich Czytelników sondaż, który miał dać odpowiedź na pytanie, kto zasługuje na miano Osobowości Lechii Roku 2008?
Plan przygotowań Lechii do rundy wiosennej
PAWEŁ DOCZYK
9 stycznia piłkarze Lechii rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej Ekstraklasy. Biało- Zieloni wyjadą na trzy obozy w tym jeden zagraniczny. Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego udadzą się sie do miejscowości Belek w Turcji. Będą tam od 7 do 18 lutego.
Wędrówką życie jest piłkarza...
KONRAD MARCIŃSKI
Nienotowany od dziesięcioleci kryzys gospodarczy i monetarny dopada nie tylko banki i wielkie korporacje. Kłopoty finansowe dotykają pośrednio każdej sfery, czy to prywatnej czy publicznej, zmuszając przedsiębiorców do redukcji wydatków. Również zawodowy sport, będący częścią potężnej machiny biznesowej i wspierany przez możne firmy, ucierpiał pośrednio w związku z zapaścią na światowych rynkach.
Czekając na wiosnę
JAKUB RUSAKOW
Bardzo nierówna tej jesieni gra Lechii wprawiła wielu kibiców w konsternację i spowodowała, że niezwykle trudno było wytypować wynik każdego następnego spotkania, nie mówiąc już o długofalowych prognozach. Teraz z pewnością wszyscy sympatycy gdańskiego klubu zadają sobie pytanie: jak będzie wyglądać gra ich zespołu na wiosnę?
Personalny alfabet Lechii
DOMINIK SOŁTYSIAK
Miniony rok, pełen sportowych emocji i sukcesów dla Lechii powoli przechodzi do historii. Był on zwieńczeniem ostatnich lat odbudowy klubu. Odbudowy dokonanej dzięki wielu ludziom. Ludziom Lechii Gdańsk.
Zeszłoroczne zdjęcia
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.057