Gdańsk: środa, 3 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 187 (4/2009)

17 lutego 2009

Nie tylko Lechia się wzmacnia...
BARTŁOMIEJ PIÓRO
Wydawać by się mogło, że okres zimowy to czas stagnacji w polskim futbolu, kiedy to areny zmagań pustoszeją. Nic bardziej mylnego. Polem walki w tym okresie staje się bowiem rynek transferowy, na którym wszystkie ciosy są dozwolone.
Walka Lechii o utrzymanie w świetle wydarzeń lat poprzednich
MATEUSZ JASZTAL
"Historia - świadek czasu, światło prawdy, życie pamięci, nauczycielka życia, zwiastunka przyszłości." Tak definiował historię rzymski filozof - Cyceron. Próbując przedstawić szanse Lechii na utrzymanie w ekstraklasie szczególnie ciekawe wydają się być ostatnie wyrazy sentencji Cycerona.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Przed kilkoma tygodniami cieszyliśmy się z powstania „Lechia Gdańsk S.A.” To niewątpliwie przełomowy moment w najnowszej historii klubu. Nie jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie organizacyjne w dziejach Lechii. Pionierami, w tej dziedzinie, byli założyciele „F.C. Lechia S.A.”…
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041