Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 188 (5/2009)

24 lutego 2009

Trener Jacek Zieliński dla lechia.gda.pl
MICHAŁ KORNIAHO, KAROL SZELOŻYŃSKI
"Nie mam żadnych obaw przed meczem ze Śląskiem. Nie mogę się doczekać pierwszych spotkań. Chciałbym w końcu wyjść i zobaczyć, jak ten zespół funkcjonuje w meczach ligowych" - mówi w wywiadzie dla lechia.gda.pl trener Lechii Gdańsk Jacek Zieliński.
Sebastian Mila dla lechia.gda.pl
DOMINIKA LIPKOWSKA, PD
"Cieszę się, ze wrócę do Gdańska. Kibice mogą na mnie liczyć. Zawsze w Gdańsku jestem miło przyjmowany, często pytają mnie o mój powrót na Traugutta. Warto mieć w sercu jeden klub. Cieszę się, że w moim jest tylko Lechia" - powiedział dla lechia.gda.pl Sebastian Mila.
Łukasz Surma o Lechii, Legii i derbach z Arką
PAWEŁ DOCZYK
"Czuję już teraz mały stres i tremę przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław mimo, że jestem doświadczonym zawodnikiem. Chciałbym pokazać się kibicom Lechii z jak najlepszej strony w tym meczu" - powiedział dla lechia.gda.pl Łukasz Surma.
Gdzie swoje mecze rozgrywa Lechia ?
KAROL KOCJAN
Obiekt sportowy przy ul. Traugutta, stadion Lechii, T29, boisko MOSiR czy stadion we Wrzeszczu ? Jak oficjalnie powinniśmy nazywać miejsce, które jest świątynią futbolu dla każdego kibica Lechii? Może nadszedł czas, aby dostało ono patrona lub przynajmniej jednolitą i konkretną nazwę?
Krzysztof Bąk o celach na przyszłą rundę i nie tylko
MATEUSZ JASZTAL
"Wszystko jest bardzo dobrze ukierunkowane, aby zrealizować cel, jakim jest walka o środek tabeli. Ten cel jest spokojnie do zrealizowania, nie powinno być z tym większych problemów" - tak o szansach Lechii w rundzie wiosennej wypowiedział się specjalnie dla naszego serwisu Krzysztof Bąk.
Biało-Zieloni przed startem rundy wiosennej
KONRAD MARCIŃSKI
Jak ważnym czynnikiem warunkującym udane przygotowanie piłkarza do imprezy sportowej jest prawidłowe ukształtowanie jego formy fizycznej przekonały ubiegłoroczne Mistrzostwa Europy w Austrii i Szwajcarii, podczas których polska reprezentacja wyraźnie ustępowała rywalom nie tylko w elementach czysto piłkarskich, lecz także pod względem kondycyjnym, szybkościowym i motorycznym.
Prezentacja przed rundą wiosenną
MARCIN GADOMSKI, ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026