Gdańsk: niedziela, 16 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 189 (6/2009)

3 marca 2009

Lechia - Śląsk 1:1
KAROL KOCJAN
Na przyjęcie kibiców z Wrocławia fani gdańskiej Lechii szykowali się od końca rundy jesiennej. Przyjezdni nie mogli narzekać na brak gościnności. Niewiele brakowało, a piłkarze też pokazaliby niezwykłą gościnność oddając Śląskowi trzy punkty na własnym boisku. Ostatecznie, ten ciekawy mecz zakończył się przyjaznym, acz nieciekawym dla obu drużyn wynikiem 1:1.
Tomasz Borkowski dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
W ten weekend swój pierwszy mecz w Młodej Ekstraklasie rozegra zespół Lechii prowadzony przez trenera Tomasza Borkowskiego. Przeciwnikiem Biało - Zielonych, będzie lider Ruch Chorzów. Spotkanie rozegrane zostanie w poniedziałek w Chorzowie.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Po raz pierwszy w historii Lechia Gdańsk zainaugurowała rozgrywki w lutym! Piłkarze walczyli na boisku, na trybunach zaś trwał istny karnawał przyjaźni. Nastrój udzielił się nawet nowej tablicy wyników, która w pewnym momencie wskazywała temperaturę… 22˚ C! To była gorąca, w dodatku medalowa, sobota…
Okiem "Budzika" czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Za nami już pierwsza kolejka inauguracji rundy wiosennej. Już teraz widać, że drużyny, które są skazane na walkę o utrzymanie tanio skóry nie sprzedadzą. W walce o mistrza też będzie ciekawie. Dla mnie wydarzeniem kolejki był powrót na nasze stadiony Tomasza Frankowskiego który zdobył dla Jagielloni dwa gole. Jest to fenomen i rodzynek na polskim podwórku, który nie rodzi się codziennie.
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
MARCIN GADOMSKI
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044