Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 19 (19/2005)

9 sierpnia 2005

Lechia zremisowała z Podbeskidziem
MICHAŁ JERZYK
Bielska twierdza utrzymała miano niezdobytej, ale sympatycy Podbeskidzia opuszczali domową inaugurację ze skwaszonymi minami. Nie dość, że komplet punktów uciekł ich drużynie już w doliczonym czasie gry, to z przebiegu gry bardziej zasłużyła na niego Lechia. Z pierwszego i od razu najdalszego w tym sezonie wyjazdu gdańszczanie wrócili w bardzo pozytywnych nastrojach.
Druga liga po 2. kolejce
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Za nami dwie pierwsze kolejki sezonu 2005/06, które pozwalają na postawienie tezy, że II liga w tym sezonie powinna być bardzo wyrównana. Doszło już do pewnych niespodzianek, choć do drużyn z największym dorobkiem punktowym zgodnie z przedsezonowymi prognozami zaliczają się Jagiellonia Białystok oraz Widzew Łódź.
"Dookoła meczu" z Sebastianem Fechnerem
MICHAŁ KORNIAHO
Dla wykupionego z Kani Gostyń Sebastiana Fechnera drugoligowy sezon nie rozpoczął się najlepiej. Najpierw zmuszony został do opuszczenia boiska w efekcie czerwonej kartki, a następnie kontuzji, z powodu której ominie go mecz z Widzewem. Z odważnie przyznającym się do błędów Sebastianem rozmawialiśmy przed i po wyjazdowym spotkaniu z Podbeskidziem.
Ranking trenerów drugiej ligi
MARIUSZ KORDEK
W obecnych rozgrywkach o mistrzostwo II ligi, drużyny prowadzą zarówno trenerzy z bogatym doświadczeniem pierwszoligowym, jak również tacy, dla których udział w tych rozgrywkach jest póki co największym sukcesem. Klasyfikacja drugoligowych szkoleniowców jest tylko zabawą, gdyż wszystko i tak zweryfikuje boisko.
"Awans się robi, a nie awansuje"
MICHAŁ JERZYK
Chociaż obecny sezon jest dla Lechii trzydziestym w drugiej lidze, gdański klub przystąpił do rozgrywek w roli całkowicie niedoświadczonego. Jeszcze cztery lata temu rozpoczynał grę w A-klasie, a dziś o jego obliczu decydują nieopierzeni działacze, trener i część piłkarzy. Na szczęście znamy już sposób, jak osiągnąć sukces.
Tuż przed sezonem 2005/06
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018