Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 191 (8/2009)

17 marca 2009

Czy kiepska forma wyjazdowa grozi spadkiem ?
KAROL KOCJAN
Biało-Zieloni po raz kolejny ulegli na wyjeździe. Ekstraklasa to jednak nie wakacje i tu powiedzenie o polskiej gościnności się nie sprawdza, Lechia po tej kolejce zajmuje miejsce na szarym końcu tabeli wyjazdowej. Czy zdobywanie punktów tylko na własnym stadionie wystarczy aby utrzymać byt ligowy ? Dlaczego przed własną publicznością oglądamy zupełnie inną grę tego samego zespołu ?
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Jedna z piłkarskich prawd mówi, że drużynę buduje się od własnego pola karnego. Na tym terenie, przynajmniej z założenia, niekwestionowanym królem winien być bramkarz. Kontynuując cykl publikacji z serii „Ekstra…” kolej na goalkeeperów, którzy strzegli bramki Lechii Gdańsk w meczach najwyższej klasy rozgrywkowej.
Okiem "Budzika" czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Była to smutna ligowa kolejka. Dwóch trenerów straciło pracę, Paweł Brożek doznał kontuzji a kibice biało-zielonych zadowoleni być nie mogą, bo Lechia przegrała w Krakowie. Faworyci ligi mieli ciężkie przeprawy i potracili punkty. Nikt z faworytów niestety na tym nie skorzystał.
I tak to się zaczęło... cz. 2
GRZEGORZ OPRZĄDEK
Od redakcji: Kontynuacja wspomnień Grzegorza Oprządka, piłkarza Lechii w latach 60-tych.
Cracovia Krakow - Lechia Gdansk 3:1
P. MATUSEWICZ, M. GADOMSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.067