Gdańsk: wtorek, 20 października 2020
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 192 (9/2009)

24 marca 2009

Trudna sytuacja Lechii po porażce z Polonią Bytom
MATEUSZ JASZTAL
Tak smutnych nastrojów w Gdańsku nie mieliśmy od początku sezonu. Drużyna, której ambicją był środek tabeli, która w niedalekiej przyszłości ma dorównać taki klubom, jak Wisła, czy Legia, przegrała w arcyważnym meczu na własnym boisku z Polonią Bytom. Widmo spadku zagląda w oczy Biało-Zielonym coraz śmielej, a końcówka sezonu zapowiada się bardzo nerwowo.
Czy Lechii potrzeba psychologa?
KONRAD MARCIŃSKI
Trener – jeden z najlepszych polskich środkowych obrońców lat 90, znający drużynę asystent, świetny opiekun bramkarzy, doświadczony trener odnowy biologicznej, lekarz oraz masażysta - ten zestaw osobowy, bazując na wiedzy i umiejętnościach, miał stanowić o sile zaplecza gdańskiej Lechii i być jednym z ważniejszych czynników przyczyniających się do jej zwycięstw.
Okiem "Budzika" czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Rozgrywki ligowe dostarczają wielu emocji. Już dawno polska ekstraklasa nie była tak ciekawa jak teraz. Faworytów wskazać jest niezwykle ciężko, a każdy mecz jest dla wielu drużyn meczem o wszystko
I tak to się zaczęło... cz. 3
GRZEGORZ OPRZĄDEK
Od redakcji: Kontynuacja wspomnień Grzegorza Oprządka, piłkarza Lechii w latach 60-tych.
Lechia Gdańsk - Polonia Bytom 0:1
MARIUSZ HUBA, ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.055