Gdańsk: niedziela, 7 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 193 (10/2009)

31 marca 2009

Maciej Turnowiecki dla lechia.gda.pl o nowym sponsorze
KAROL KOCJAN
Ponad dwa tygodnie temu udziały w Lechia Gdańsk SA objęło Wrocławskie Centrum Finansowe, spółka kontrolowana przez Andrzeja Kuchara. O powodach, dla których zdecydował się on zainwestować w gdański klub oraz dotychczasowej współpracy z dolnośląskim biznesmenem rozmawiamy z prezesem Maciejem Turnowieckim.
Józef Gładysz o juniorach, seniorach i reprezentacji Polski
PAWEŁ DOCZYK
"Jestem optymistą jeżeli chodzi o utrzymanie. Dla miasta, kibiców, piłkarzy i dla wielu osób, Lechia musi pozostać w ekstraklasie. Głęboko wierzę, że zajmą miejsce, które zagwarantuje im pozostanie w lidze, natomiast w przyszłości mam nadzieję, że Biało-Zieloni będą mogli sobie postawić wyższe cele niż teraz" - powiedział dla lechia.gda.pl trener Józef Gładysz.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
W marcu jak w garncu - mówi staropolskie przysłowie. Cóż zatem zgotowali nam podopieczni trenera Jacka Zielińskiego? Kusząca, początkowo aromatycznym zapachem, zupa okazał się być ostatecznie ciężkostrawną cieczą. Z powszechnie trapiących kibiców Lechii skurczów żołądka uleczyć mogą jedynie „kucharze” – piłkarze Biało –Zielonych…
I tak to się zaczęło... cz. 4
GRZEGORZ OPRZĄDEK
Od redakcji: Kontynuacja wspomnień Grzegorza Oprządka, piłkarza Lechii w latach 60-tych.
Lechia II Gdańsk - Koral Dębnica 4:1
GRZEGORZ BORYCKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.039