Gdańsk: niedziela, 18 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 195 (12/2009)

14 kwietnia 2009

Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 1:2
KAROL KOCJAN
Lechia grała, GKS Bełchatów zdobył trzy punkty. Na pocieszenie po meczu zostały pochlebne recenzje od kibiców i prasy. Co sprawiło, że pomimo dobrej gry gdańska drużyna straciła kolejne trzy punkty?
Michał Globisz o zmianie trenera w Lechii
DOMINIKA LIPKOWSKA, PD
"Każdy nowy szkoleniowiec wprowadza coś nowego do drużyny. Jednak zbyt częste rotacje trenerów sprzyjają ogłupieniu zespołu, który musi grać za każdym razem inaczej. W Lechii najlepiej widać było rękę Kubickiego. Ten trener najlepiej prowadził zespół, no i zasłużenie awansował do ekstraklasy." - powiedział dla lechia.gda.pl trener Michał Globisz.
Okiem "Budzika" czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Święta Wielkanocne niestety nie były szczęśliwe dla kibiców biało-zielonych. Mecz, co prawda był niezły i emocji nie brakowało jednak za wrażenia artystyczne punktów nikt nie daje.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Ruchy kadrowe zawsze wywołują emocje. Najwięcej ich towarzyszy zmianom barw przez znanych graczy, bądź transakcjom pomiędzy rywalizującymi od lat, najczęściej sąsiadującymi ze sobą, klubami. W obliczu zbliżających się Wielkich Derbów Trójmiasta warto przypomnieć postacie, które były bohaterami transferów na linii Lechia Gdańsk – Arka Gdynia.
I tak to się zaczęło... cz. 6
GRZEGORZ OPRZĄDEK
Od redakcji: Kontynuacja wspomnień Grzegorza Oprządka, piłkarza Lechii w latach 60-tych.
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów 1:2
MARCIN GADOMSKI, MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.044