Gdańsk: sobota, 10 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 196 (13/2009)

21 kwietnia 2009

Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:1
MATEUSZ JASZTAL
Po fatalnej, półrocznej serii porażek na wyjazdach Lechia w końcu się przełamała i przywiozła z Warszawy cenny punkt. A kto wie, czy nie było by jeszcze lepiej gdyby Sebastian Przyrowski nie wykazał się refleksem przy strzale Macieja Rogalskiego na niecałe 10 minut przed końcem spotkania.
Tomasz Korynt przed meczem Lechia - Arka
PAWEŁ DOCZYK
"Chciałbym powiedzieć kibicom Lechii, aby gorąco dopingowali swój zespół. Życzę wszystkim, żeby ten mecz był rozegrany w sportowej atmosferze, zarówno na boisku jak i na trybunach. "- powiedział w wywiadzie dla lechia.gda.pl Tomasz Korynt.
Co zrobi Arka? Jak zagra Lechia?
KONRAD MARCIŃSKI
25 kwietnia czeka nas kolejna odsłona spektaklu pt. „Walka Lechii o utrzymanie w Ekstraklasie”. Tym razem będzie to nie tylko następny „mecz o 6 punktów” czy „mecz o życie”, bowiem naprzeciw biało-zielonych stanie rywal zza miedzy – gdyńska Arka. Dodatkową stawką w derbowym spotkaniu będzie więc prestiż i zaszczytny tytuł „Władców Północy”.
Analiza wiosennych spotkań Lechii i Arki
OSKAR STANISZEWSKI
Przed nami 25. kolejka ekstraklasy. Jednym z najciekawiej zapowiadających się i najważniejszych w kwestii utrzymania się spotkań jest mecz derbowy Lechia – Arka. Przeanalizujmy wiosnę w wykonaniu obu trójmiejskich zespołów.
Od Arki do Ziółkowskiego
KOM, MJ, MG
Przedstawiamy subiektywny alfabet związany z meczami derbowymi pomiędzy Lechią a Arką.
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk 1:1
DUMASTOLICY.PL
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043