Gdańsk: środa, 3 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 197 (14/2009)

28 kwietnia 2009

Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1
KAROL KOCJAN
Zwycięstwo w meczu derbowym, trzy punkty, które pozwoliły Lechii na opuszczenie miejsca barażowego, odwieczny rywal na najlepszej drodze do spadku z ekstraklasy, słoneczne popołudnie i gorący doping na stadionie. Czego chcieć więcej ? Pięknych bramek, takich jak otwierające wynik trafienie Piotra Wiśniewskiego. Czy to początek odbicia Lechii ?
Maciej Rogalski dla lechia.gda.pl
DOMINIKA LIPKOWSKA
"Pokazaliśmy, ze możemy podjąć walkę. Zdarzały nam się mega wpadki, ale mieliśmy również dobre mecze z lepszymi zespołami. Jest kilka zespołów, które znacznie odstają od nas. Ale wierzymy, że walkę można podjąć z każdym" - powiedział dla lechia.gda.pl piłkarz Lechii Maciej Rogalski.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Wielkie Derby Trójmiasta rozegrane po raz drugi w ekstraklasie, a po raz pierwszy w Gdańsku, za nami. Lechia wygrała z Arką 2:1. Oto zapis wydarzeń związanych z tym spotkaniem przedstawiony w porządku alfabetycznym…
Okiem "Budzika" czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Ostatnia kolejka ekstraklasy stała pod znakiem dwóch ważnych spotkań, czyli derbów trójmiasta Lechia - Arka i meczu Legia - Lech. W obu wydarzeniach nie były to wielkie widowiska, ale w walce o ligowe punkty cel uświęca środki.
I tak to się zaczęło... cz. 7
GRZEGORZ OPRZĄDEK
Od redakcji: Kontynuacja wspomnień Grzegorza Oprządka, piłkarza Lechii w latach 60-tych.
Lechia Gdańsk 2:1 Arka Gdynia
MARIUSZ HUBA, GRZEGORZ BORYCKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046