Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 198 (15/2009)

5 maja 2009

Festiwal pudeł, czyli Górnik - Lechia 2:0
MATEUSZ JASZTAL
"My gramy w każdym meczu z ogromną presją, ale na razie moi piłkarze sobie z nią radzą" - mówił po spotkaniu w Zabrzu trener Kasperczak. Z presją nie poradzili sobie gdańszczanie, którym w decydujących momentach zatrzęsła się noga, uniemożliwiając zdobycie bramki. Mógł być przynajmniej remis, jest kolejna porażka i coraz trudniejsza sytuacja.
Paweł Zawistowski przed meczem Lechia - Jagiellonia
PAWEŁ DOCZYK
"Chcemy wygrać w Gdańsku z Lechią i w dobrych nastrojach wrócić do Białegostoku, aby nasza wyprawa nie poszła na marne. Wiadomo, że nie jest to krótka podróż, a na pewno po zwycięstwie powrót będzie milszy, a i my będziemy spokojniejsi przed kolejnymi meczami - powiedział w wywiadzie dla lechia.gda.pl pomocnik Jagiellonii Paweł Zawistowski.
Scenariusze na koniec sezonu
KONRAD MARCIŃSKI
Sobotnia porażka gdańskiej Lechii z Górnikiem Zabrze nie tylko popsuła humory biało-zielonym w długi majowy weekend, ale oznacza również bolesne obsuniecie się w dolne rejony ligowej tabeli. Brak zdobyczy punktowej w Zabrzu sprawił, iż droga do upragnionego utrzymania się w ekstraklasie jest coraz bardziej kręta…
I tak to się zaczęło... cz. 8
GRZEGORZ OPRZĄDEK
Od redakcji: Kontynuacja wspomnień Grzegorza Oprządka, piłkarza Lechii w latach 60-tych.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019