Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 2 (2/2005)

12 kwietnia 2005

Lechia pokonała Flotę 2:0
MICHAŁ JERZYK
Lechia po raz drugi zagrała w Gdańsku z Flotą Świnoujście, lecz tym razem nie zawiodła swoich sympatyków. Rozmontowywanie defensywy rywala trwało ponad godzinę, ale dzięki nieustępliwości przebojowego Jakuba Biskupa zakończyło się pełnym sukcesem.
Napastnicy Lechii
MARIUSZ KORDEK
Jak wiele zależy od napastników chyba nie należy nikomu tłumaczyć. To właśnie oni, grający najbliżej bramki rywala, mają za zadanie zdobywać bramki, absorbować obrońców, czyhać na błąd bramkarza. W polskiej lidze na pierwszy plan rzuca się dwójka reprezentacyjnych napastników Wisły Kraków: Maciej Żurawski i Tomasz Frankowski.
Niemrawa inauguracja juniorów
MICHAŁ JERZYK
Już pięć razy w tej rundzie odwoływano mecze juniorom Lechii, ale wreszcie - choć nie bez kolejnych problemów - udało się zainaugurować wiosnę w grupach mistrzowskich. Młodzież z Traugutta nie błysnęła formą, co mocnym kadrowo juniorom starszym nie przeszkodziło w odniesieniu wygranej, ale młodszej drużynie już tak.
Po trzech kolejkach wiosny
MICHAŁ JERZYK
TKP Toruń trzeci raz wygrał, a Kotwica Kołobrzeg trzeci raz przegrała. W otoczeniu Lechii, która awansowała na pozycję wicelidera, brak jakby poważnych konkurentów, z kolei pierwsze miejsce wydaje się być poza zasięgiem. Lechiści powinni myśleć przede wszystkim o każdym następnym meczu ligowym, ale powoli również o udziale w barażach.
Lechia - Flota 2:0
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037