Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 20 (20/2005)

16 sierpnia 2005

Hit rundy: Lechia - Widzew 2:1
MICHAŁ JERZYK
Czas na zmiany w futbolowej frazeologii. Widzewski charakter? Do lamusa. W trzecim kolejnym meczu Lechia znów zaczęła od straconej bramki i znów nie dała się pokonać. Co więcej, tym razem nie poprzestała na remisie i sięgnęła po trzy punkty. I to właśnie z Widzewem Łódź, słynącym niegdyś z tego, co aktualnie można śmiało nazywać firmowym znakiem Lechii.
Dookoła meczu z Krzysztofem Rusinkiem
MICHAŁ KORNIAHO
Krzysztof Rusinek na chwilę obecną jest jedynym napastnikiem Lechii. Wynika to zarówno z przyjętej taktyki, jak i kontuzji jego potencjalnych partnerów. 24-latek wywalczył już dwa rzuty karne, ale wciąż czeka na pierwszą w tym sezonie bramkę. Rozmawialiśmy z nim przed i po wygranym 2:1 meczu z Widzewem Łódź.
Zakazy - mecze bez kibiców gości
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Mimo, iż powszechnie w zbiorowej świadomości funkcjonuje stereotyp Polaka jako osoby bardzo gościnnej, żaden z organizatorów meczów piłkarskich poważnie tytułowego przysłowia nie traktuje. Kibice problemy z udziałem w wyjazdowych meczach Lechii pamiętają z poprzednich lat, a kwestia ta wypływa dziś ponownie w związku z wyjazdem biało-zielonych do Sosnowca.
W sobotę Lechia gra w Sosnowcu
KAROL SZELOŻYŃSKI, OSKAR STANISZEWSKI
Mecz w Sosnowcu kończy morderczy serial Lechii, która w czterech pierwszych meczach musi zmierzyć się z drugoligowymi potentatami. Zagłębie marzy o ekstraklasie, więc pragnie wygrać. Lechia nie poniosła jeszcze porażki i na kolejny daleki wyjazd pojedzie podtrzymać miano dotychczasowej rewelacji rozgrywek. Niestety bez swoich kibiców.
Startuje Liga Juniorów 2005/06
MICHAŁ JERZYK
Nastolatkowie Lechii Gdańsk wracają na boiska, ale nie na Traugutta. Juniorzy starsi trenera Kaczorka lekką ręką oddali króla strzelców i kadrowo im się nie przelewa. Juniorzy młodsi trenera Borkowskiego zawodników mają w bród, ale kilku planowanych wzmocnień nie mogą zatwierdzić. Obaj szkoleniowcy zgodnie deklarują walkę co najmniej o mistrzostwo województwa.
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź 2:1
MARIUSZ HUBA, MARIUSZ KORDEK
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.030