Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 200 (17/2009)

19 maja 2009

Lech - Lechia 1:0
KONRAD MARCIŃSKI
Drużyna Lechii jeszcze przed rozpoczęciem spotkania z poznańskim Lechem skazywana była na pożarcie. Nie brakło głosów ekspertów dopisujących Kolejorzowi łatwe trzy punkty okraszone pokaźną zdobyczą bramkową. Tymczasem gdański kopciuszek napędził sporego stracha lechitom, którzy po skromnym 1:0 cieszyli się jak po zdobyciu Mistrzostwa Polski.
Hubert Wołąkiewicz dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
"Chcemy zdobyć cztery punkty w dwóch ostatnich spotkaniach i pozostać w lidze. Nie wiem jednak czy wystarczą one do pewnego utrzymania. Wierzę, że tak i w przyszłym sezonie nadal będziemy występować w ekstraklasie" - powiedział obrońca Lechii Hubert Wołąkiewicz
Stuknęła kolejna setka
MATEUSZ JASZTAL
Tygodnik lechia.gda.pl obchodzi swój jubileusz. Właśnie ukazał się numer 200! Periodyk jest oryginalnym projektem, dzięki któremu czytelnicy naszego serwisu mogą nie tylko zapoznać się z bieżącymi wydarzeniami dotyczącymi Lechii, ale również przeczytać bardziej szczegółowe, dłuższe artykuły, wywiady, opinie, felietony, wspomnienia byłych piłkarzy gdańskiego klubu itp.
Okiem "Budzika" czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Liga dobiega końca, zostały dwie kolejki. Nas najbardziej elektryzuje walka o utrzymanie, które jest blisko, ale jakby daleko. W sobotę przyjeżdża Wisła i będzie to mecz o wszystko dla obu drużyn.
I tak to się zaczęło... cz. 10
GRZEGORZ OPRZĄDEK
Od redakcji: Kontynuacja wspomnień Grzegorza Oprządka, piłkarza Lechii w latach 60-tych.
Promocja książki
MARIUSZ HUBA, ROBERT ŚLIWIŃSKI
ME: Lechia Gdańsk - Lech Poznań 1:1
GRZEGORZ BORYCKI ROBERT ŚLIWIŃSKI
Lech Poznań - Lechia Gdańsk 1:0
MARCIN GADOMSKI, ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021