Gdańsk: niedziela, 16 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 204 (21/2009)

16 czerwca 2009

Paweł Pęczak dla lechia.gda.pl
MICHAŁ KORNIAHO
Rezygnacja z usług Pawła Pęczaka była bodaj najbardziej kontrowersyjną decyzją trenera i działaczy Lechii po zakończeniu sezonu 2008/2009. Co o niej sądzi sam zainteresowany?
Dyrektor MOSiR-U o nowym boisku treningowym
PAWEŁ DOCZYK
"Obiekt sportowy przy Traugutta to miejsce gdzie tradycje piłkarskie sięgają lat dwudziestych poprzedniego stulecia. Budujemy kolejną murawę po to, aby boiska mogły pełnić funkcje bazy pobytowej dla uczestników EURO 2012" - powiedział w wywiadzie dla lechia.gda.pl dyrektor MOSiR-U Leszek Paszkowski.
Transferowe fakty i plotki
MICHAŁ KORNIAHO
Dopiero co skończył się sezon 2008/2009, a niemal od razu, już następnego dnia w mediach pojawiły się pierwsze informacje dotyczące tych faktycznych, jak i spekulowanych ruchów transferowych w Lechii.
Podsumowanie Młodej Ekstraklasy
DOMINIKA LIPKOWSKA
Młoda Ekstraklasa rządzi się swoimi prawami. Gdyby tak nie było to czy Lechia byłaby na czwartym miejscu? Czy Ruch Chorzów byłby mistrzem? Mimo wszystko podopieczni Tomasza Borkowskiego spisali się wręcz rewelacyjnie.
I tak to się zaczęło... cz. 13
GRZEGORZ OPRZĄDEK
Od redakcji: Kontynuacja wspomnień Grzegorza Oprządka, piłkarza Lechii w latach 60-tych. To już ostania część wspomnień pana Grzegorza, które towarzyszyła czytelnikom serwisu lechia.gda.pl przez całą rundę wiosenną. W imieniu swoim, a także wielu kibiców, serdecznie dziękujemy panu Grzegorzowi za wspaniałe przybliżenie historii Lechii.
Lechia Gdańsk 7:20 Budowlani Łódź
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038