Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 205 (22/2009)

23 czerwca 2009

Andrzej Kuchar o Lechii przyszłości
KAROL KOCJAN
Od wizyty Andrzeja Kuchara w Gdańsku minął tydzień. Jego wizyta odbiła się szerokim echem w lokalnych i ogólnopolskich środkach przekazu. Konferencja, na której spotkał się z dziennikarzami była jednak bardzo bogata w treść i nie wszystkie sprawy na niej poruszone zostały odnotowane przez media. O czym jeszcze mówił Andrzej Kuchar ?
Pojedynek trenerów
KONRAD MARCIŃSKI
Zmiana szkoleniowca zespołu w trakcie trwania rozgrywek to ruch desperacki, często dyktowany gęstniejącą atmosferą wokół klubu i poddaniem się jego włodarzy opinii mediów oraz presji kibiców żądających natychmiastowego działania. Co więcej, jest to decyzja szalenie ryzykowna; nawet najlepszy trener nie da bowiem gwarancji na dokonanie cudu w ciągu kilku tygodni i wyciągnięcie drużyny z zapaści.
Statystyki wiosny 2009
MATEUSZ JASZTAL
Okazuje się, że z 18 straconych wiosną bramek przez lechistów, aż 14 padło w drugiej części gry! Sporo do myślenia daje też fakt, że zdecydowanie najwięcej goli dla przeciwników padło w ostatnim kwadransie gry – aż 7. Czy ostatnie minuty grymogły być gwoździem do gdańskiej trumny?
Juniorzy Młodsi wyeliminowani z gry
PAWEŁ DOCZYK
Juniorzy młodsi Lechii, prowadzeni przez trenera Roberta Jędrzejczaka nie znaleźli się w II rundzie eliminacji do Mistrzostw Polski. Po remisie w Gdańsku, Biało-Zieloni przegrali w Bydgoszczy z Zawiszą 0:2.
Podsumowanie wiosny - Juniorzy Młodsi
PAWEŁ DOCZYK
Piłkarze Lechii (rocznik 92') nie dali szans rywalom, zdobywając pierwsze miejsce w makroregionie. Dzięki temu, staną oni przed szansą walki o awans do turnieju finałowego MP juniorów młodszych, który odbędzie się w dniach 7-11 lipiec w Dębicy i Ropczycach.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
1 lipca 2009 roku seniorska drużyna gdańskiej Lechii przejdzie pod auspicje „Lechia Gdańsk S.A.”. To historyczna chwila. Początek nowej jakości zarządzania, ale też kres jednego z najbardziej romantycznych okresów w dziejach naszego klubu.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041