Gdańsk: niedziela, 18 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 208 (25/2009)

14 lipca 2009

Współpraca ze Skonto Ryga i ruchy transferowe
MICHAŁ KORNIAHO
O zakontraktowaniu dwójki Łotyszy, o współpracy ze Skonto Ryga, o piłkarzach, którzy mieli lub mają wzmocnić Biało-Zielonych rozmawiamy z Błażejem Jenkiem - członkiem zarządu Lechia Gdańsk S.A.
Tomasz Borkowski o przygotowaniach i zmianach w klubie
PAWEŁ DOCZYK
"Nie będziemy już beniaminkiem. Sporo namieszaliśmy w mijających rozgrywkach. Do mistrzostwa zabrakło naprawdę niewiele, jednego punktu. Myślę, że motywacja naszych przeciwników będzie tym większa. Wypada się z tego tylko cieszyć. Zapewne uatrakcyjni to ligę, zmusi moich zawodników do jeszcze większej koncentracji i mobilizacji"- powiedział w wywiadzie dla lechia.gda.pl trener Tomasz Borkowski.
Nowości na Lechii
MICHAŁ KORNIAHO
Na niespełna trzy tygodnie przed zbliżającymi się rozgrywkami ekstraklasy, w której drugi sezon z rzędu występować będzie Lechia Gdańsk, środowisko kibiców Biało-Zielonych ma już temat do gorącej debaty. I nie chodzi tu bynajmniej o ruchy transferowe gdańskiego klubu.
Obcokrajowcy w Lechii w latach 2001-2009
MARIUSZ KORDEK
Występowali w gdańskiej Lechii Brazylijczycy, Amerykanie, Ormianie oraz Afrykanie z Tettehem na czele. W ubiegłym sezonie w Biało-Zielonych barwach mogliśmy ujrzeć Chorwatów, Serba oraz Słowaka. W minionym tygodniu kadrę Lechii wzmocnili kolejni dwaj obcokrajowcy. Szansę zagrania w lidze polskiej otrzymali obywatele Łotwy.
Lechia Gdańsk 1:1 Pogoń Szczecin
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Lechia Gdańsk 3:2 Warta Poznań
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064