Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 209 (26/2009)

21 lipca 2009

Andrzej Rybski dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK, KAROL SZELOŻYŃSKI
W wywiadzie dla serwisu lechia.gda.pl przeprowadzonym podczas zgrupowania we Wronkach, piłkarz Lechii Andrzej Rybski opowiedział nam między innymi: o przyczynach jego słabszej formie w poprzednim sezonie, planach na ten sezon oraz o podobieństwach do nowego zawodnika Biało-Zielonych Łotysza Ivansa Lukjanovsa.
Piotr Gruszka, II trener Lechii, dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, PAWEŁ DOCZYK
Piotr Gruszka, od sezonu 2009/10 asystent trenera Tomasza Kafarskiego, opowiedział lechia.gda.pl m.in. o przygotowaniach Lechii, o swojej roli w sztabie szkoleniowym, o swoim typie na odkrycie rundy, a także przewidział, ile punktów zdobędzie Lechia w pierwszej kolejce sezonu.
Mateusz Łuczak dla lechia.gda.pl
DOMINIKA LIPKOWSKA
W poprzednim sezonie był jednym z podstawowych zawodników zespołu trenera Tomasza Borkowskiego grającej w Młodej Ekstraklasie. Na nadchodzący sezon Mateusz Łuczak został dołączony do kadry pierwszej drużyny Tomasza Kafarskiego. Dla serwisu lechia.gda.pl mówi o swoich nadziejach na nadchodzący sezon i minionym zgrupowaniu we Wronkach.
Nowe przepisy autorstwa PZPN
KAROL KOCJAN
W dniu 1. lipca br. weszła w życie Uchwała nr VIII/201 z dnia 29 maja 2009 roku Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie szczegółowych zasad eksponowania transparentów, flag, banerów lub innych podobnych przedmiotów na zawodach piłkarskich. Jej przepisy poddają każdy transparent, który ma zawisnąć na stadionie procedurze weryfikacji PZPN.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Świat stopniowo staje się globalną wioską. Przekonać możemy się o tym w czasie wakacyjnych wojaży, obserwując coraz szybszy przepływ informacji z niemal każdego zakątka naszej planety, czy też … obserwując kibiców Lechii Gdańsk!
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043