Gdańsk: niedziela, 18 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 21 (21/2005)

23 sierpnia 2005

Korespondencja z Sosnowca
MICHAŁ JERZYK
Konia z rzędem temu, kto przewidział, że w czterech pierwszych kolejkach tylko Jagiellonia, Piast i Lechia nie zaznają goryczy porażki. Najtrudniejsze zadanie mieli biało-zieloni, którzy mierzyli się dotąd z najlepszymi drugoligowcami spośród tych, ktorzy nie zdołali awansować do ekstraklasy. W Sosnowcu, mimo słabszej tym razem postawy, wywalczyli sprawiedliwy remis.
Rozmowa z Marcinem Janusem
MICHAŁ KORNIAHO
"Mówi się niby, że nikt nie lubi przegrywać, ale tu naprawdę zebrał się taki skład, w którym wszyscy walczą, chcą zdobywać jak najwięcej punktów, chcą grać dla Lechii" - mówi stoper drużyny biało-zielonych, Marcin Janus.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Warto docenić pionierów pomocy Lechii. Tu właśnie pojawia się pole do popisu dla kibiców. Można udowodnić, że kibice pomagają Lechijce, nie tylko w dniu meczu - na stadionie - ale także na co dzień, na przykład na zakupach. Jak? To dziecinnie proste!
Zapowiedź meczu Lechia - Ruch
KAROL SZELOŻYŃSKI, OSKAR STANISZEWSKI
W środę lechistów czeka teoretycznie najłatwiejszy mecz z dotychczas rozegranych na zapleczu ekstraklasy. Oby tylko z takim przeświadczeniem nie wyszli na murawę sami zawodnicy, gdyż może to doprowadzić do zguby. W futbolu bowiem nierzadko teoria nie pokrywa się z rzeczywistością...
Inauguracja sezonu juniorskiego za nami
MICHAŁ JERZYK
Nie ma lekko. Powrót do szkół już za parę dni, powrót na boiska - już za nami. W dwumeczu z Pomezanią Malbork, juniorzy starsi odnieśli wysokie zwycięstwo, a młodsi niespodziewanie zdobyli tylko punkt. Pierwszym królem polowania został Jakub Kawa.
Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 1:1
PAWEŁ FB, MARIUSZ KORDEK
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064