Gdańsk: sobota, 13 lipca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 210 (27/2009)

28 lipca 2009

Marek Szutowicz dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK, KAROL SZELOZYŃSKI
Na temat przygotowania Lechii do sezonu pod względem wytrzymałościowym, siłowym i szybkościowym rozmawialiśmy we Wronkach z trenerem od przygotowania motorycznego Markiem Szutowiczem.
Tomasz Motyka, kierownik ds. organizacyjnych w Lechii
MARIUSZ KORDEK
Mówi o sobie wprost „Umiejętności nie pozwalały mi na grę w I lidze, ale na poziom II-ligowy były odpowiednie”. I zagrał w II lidze w Lechii, której jest wychowankiem oraz w Polonii Gdańsk u trenera Jerzego Jastrzębowskiego.
Do biegu, gotowi, start!
KONRAD MARCIŃSKI
Choć w pamięci kibiców znajdują się jeszcze żywe obrazy radosnego świętowania z Gliwic, gdzie Lechia zapewniła sobie utrzymanie w lidze, a już przychodzi nam odliczać godziny do rozpoczęcia kolejnego sezonu Biało-Zielonych w piłkarskiej elicie. Jaki będzie 18. sezon Lechii na boiskach ekstraklasy? Czy piłkarze spełnią oczekiwania władz klubu i kibiców i odnotują spodziewaną progresję wyników?
Przed derbami
KAROL KOCJAN
Piłkarski sezon 2009/10 zacznie się w Trójmieście od naprawdę mocnego uderzenia. W piątek wieczorem dowiemy się, która z trójmiejskich drużyn lepiej przygotowała się do rozgrywek. Biorąc pod uwagę kilka czynników wiążących się z przygotowaniami do sezonu wiadomo już, że zwycięzcą derbów będzie…
Michał Rogacki, masażysta Lechii, dla lechia.gda.pl
KAROL SZELOŻYŃSKI, PAWEŁ DOCZYK
"Musimy przyjść na zajęcia zdecydowanie szybciej, niż robią to piłkarze, przygotować się, czyli zrobić napoje, ustalić jak będzie wyglądał dzień, a po rozmowie z trenerami dowiedzieć się, jaki odbędzie się trening. Z kolei po zajęciach musimy jeszcze zostać od dwóch do czterech godzin" - mówi w rozmowie z lechia.gda.pl Michał Rogacki, masażysta pierwszego zespołu Lechii.
Prezentacja 2009/2010
MARIUSZ HUBA
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031