Gdańsk: środa, 3 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 211 (28/2009)

4 sierpnia 2009

Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 2:1
KONRAD MARCIŃSKI
Za nami inauguracja rozgrywek ekstraklasy sezonu 2009/2010. Dla całej wybrzeżowej piłkarskiej społeczności, jak i dla samych zawodników był to prawdziwy „strzał z grubej rury”. Po stojącym na całkiem przyzwoitym poziomie spotkaniu Biało-Zieloni, po raz trzeci w ekstraklasie, odnieśli zwycięstwo nad odwiecznym rywalem zza miedzy.
Peter Cvirik dla lechia.gda.pl
DOMINIKA LIPKOWSKA
Peter Cvirik przyszedł do Lechii przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2008/2009. Jest dwukrotnym mistrzem Słowacji oraz dwukrotnym zdobywcą Pucharu Słowacji. W wywiadzie dla lechia.gda.pl obrońca Biało-Zielonych mówi o różnicach między ligą polską, a słowacką oraz o zwycięskim meczu z Arką.
Paweł Bartosiewicz dla lechia.gda.pl
MICHAŁ KORNIAHO
Wraz z końcem poprzedniego sezonu w gdańskiej Lechii rozpoczął się etap przekształcania klubu w spółkę akcyjną. Na początku czerwca odbyło się walne zgromadzenie udziałowców, które wprowadziło sporo zmian strukturalnych. Jednym z nich było wprowadzenie do zarządu Lechii Pawła Bartosiwicza – byłego prezesa Śląska Wrocław.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
W ostatni weekend wystartowała polska piłkarska ekstraklasa. Jeśli ktoś myśli, że dostarcza ona kibicom mniej wrażeń niż jej odpowiedniki w Anglii, Hiszpanii, Niemczech czy Brazylii, jest w grubym błędzie! Już sam jej start jest sukcesem! To z pewnością najdziwniejsza futbolowa liga w Europie, a może nawet w świecie!
Lesia jak narkotyk
ZBIGNIEW ZALEWSKI, BIULETYN MECZOWY BIAŁO-ZIELONI
Tradycja, jak mawiał klasyk, to po prostu coś ekstra. Krótko mówiąc... ekstradycja.
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia 2:1
ROBERT ŚLIWIŃSKI, GRZEGORZ BORYCKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.040