Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 212 (29/2009)

11 sierpnia 2009

Cracovia - Lechia 2:6 (1:3)
KAROL KOCJAN
6 punktów i 8 strzelonych bramek, w tym 6 na wyjeździe. Tak udanego początku sezonu mało kto się spodziewał. Kibice, działacze i dziennikarze zadają teraz jedno pytanie, czy Cracovia była tak słaba, czy Lechia wyrasta do roli czarnego konia tegorocznych rozgrywek ?
Maciej Kalkowski dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
"Swoją przyszłość chcę związać z Lechią, ale decyzja o moim pozostaniu nie zawsze będzie zależała ode mnie. Jeżeli ludzie kierujący klubem zobaczą moje zaangażowanie i docenią pracę jaką wykonam to chciałbym może zostać tutaj na dłużej" - powiedział dla lechia.gda.pl drugi trener rezerw Maciej Kalkowski.
Niepełnosprawni na Traugutta
MARIUSZ KORDEK
Wśród kibiców Lechii oglądających mecze ekstraklasy są też osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich. Klub Lechia umożliwia oglądanie spotkań z odpowiedniego wyznaczonego miejsca. Ilość takich miejsc określa także podręcznik licencyjny dla klubów ekstraklasy.
Lechia przez chwilę była liderem
DOMINIK SOŁTYSIAK
Piątkowe, rozegrane na Stadionie Ludowym w Sosnowcu ligowe spotkanie Lechii z Cracovią było wyjątkowe w wielu powodów.
Okiem "Budzika", czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Za nami już druga kolejka naszej ekstraklasy. Jedno, co się rzuca w oczy to duża liczba bramek, która dodaje wyraźnie kolorytu rozgrywkom. A jak widać, Lechia strzela jak z karabinu i co najważniejsze skutecznie.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037