Gdańsk: niedziela, 11 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 213 (30/2009)

18 sierpnia 2009

Lechia miała być liderem...
MICHAŁ KORNIAHO
Miało być szybko, łatwo i przyjemnie. Lechia miała bez problemu pokonać u siebie Odrę Wodzisław i wywalczyć tym samym fotel lidera ekstraklasy, a w najgorszym wypadku umocnić się na drugiej pozycji w tabeli. Miała…
Drogi, koleje i lotniska, czyli...
KAROL KOCJAN
Tuż po ogłoszeniu decyzji UEFA o przyznaniu Euro 2012 Polsce i Ukrainie, z ust samorządowców i polityków posypały się obietnice rewolucji w gdańskiej infrastrukturze drogowej i turystycznej. Podczas gdy całą uwagę skupia na sobie budowa stadionu na Letnicy, na drugim planie przyrzeczenia te są stopniowo rewidowane przez rzeczywistość.
Mariusz Popielarz dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
"W tym roku planujemy przebudowę drogi komunikacyjnej od kortów wzdłuż trybuny. Jednocześnie wymienimy instalację sanitarnej i hydrantowej, która nie działała. Położymy również nową drogę z kostki brukowej wzdłuż trybuny aż do kortów" - opowiada o najbliższych planach modernizacji stadionu przy Traugutta Mariusz Popielarz, kierownik obiektu.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Nieodłącznym, choć mało lubianym, elementem piłkarskiego spektaklu są żółte i czerwone kartoniki. Kontynuując cykl publikacji z serii „Ekstra…” kolej na bilans kartkowy piłkarzy Lechii Gdańsk w meczach najwyższej klasy rozgrywkowej.
Okiem "Budzika" czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
W trzeciej kolejce Ekstraklasy widać jak na dłoni, że być faworytem w futbolu mało znaczy. Na pewno kibice biało-zielonych liczyli na pewne punkty, ale w tej lidze słabych nie ma i rywal z Wodzisławia zgarnął ważne punkty.
Lesia jak narkotyk
ZBIGNIEW ZALEWSKI, BIULETYN MECZOWY BIAŁO-ZIELONI
Anomalie pogodowe do niedawna kojarzone były szczególnie z Trójkątem Bermudzkim i niektórymi rejonami kraju wzniośle zwanym „Matiuszka Rosija”...
Lechia 0- 2 Odra Wodzisław
MARIUSZ HUBA, MARCIN GADOMSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018