Gdańsk: piątek, 5 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 214 (31/2009)

25 sierpnia 2009

Widziane z emigracji
FILIP FĄFERKO
Po ostatniej porażce z drużyną Odry Lechia udała się do Warszawy. Tam zmierzyła się z Polonią, czyli klubem, o którym praktycznie już po pierwszej kolejce ekstraklasy mówiło i pisało się przed wszystkim w kontekście zmiany trenera.
Arkadiusz Mysona dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
"Nie możemy bać się brać odpowiedzialności na siebie. Musimy zdobywać punkty na własnym boisku, bo mogą one być bardzo ważne na koniec sezonu. Kibice w Gdańsku to nasz dwunasty zawodnik i dla nich na pewno warto grać i wygrywać" - powiedział w wywiadzie dla naszego serwisu Arkadiusz Mysona.
Kibic internetowy
KONRAD MARCIŃSKI
Nie od dziś wiadomo, że łaska kibica, szczególnie polskiego, na pstrym koniu jeździ. A że narowiste to zwierzę przekonał się niejeden. Przy sukcesach potrafi rączym galopem gnać bez wytchnienia, by przy porażce zrzucić z siodła i stratować kopytami.
Co słuchać za miedzą ?
KAROL KOCJAN
W piątkowy wieczór postanowiłem spełnić prośbę znajomego, który przybył do Trójmiasta z pogrążonego w piłkarskim niebycie Olsztyna i zabrać go na mecz ekstraklasy. Jako że w ten weekend Lechia gościła na Konwiktorskiej, postanowiłem zabrać kumpla do Gdyni, gdzie miejscowa Arka podejmowała Mistrza Polski, Wisłę Kraków. Moja wycieczka zakończyła się…
Okiem "Budzika" czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Liga jest tak wyrównana, że nikt nie może przewidzieć wyników. Podejrzewam, że wielu graczy, którzy stawiali u bukmacherów na naszą ekstraklasę w tej kolejce swoje kupony wyrzucali na śmietnik. Lechia wygrała w Warszawie z Polonią, dla mnie osobiście zwycięstwo zasłużone, choć na pewno jest to niespodzianka.
MESA: Lechia Gdańsk - Polonia Warszawa 4:4
ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.038