Gdańsk: poniedziałek, 29 listopada 2021
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 215 (32/2009)

1 września 2009

Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław 1:1
MATEUSZ JASZTAL
Kolejny mecz miedzy Śląskiem, a Lechią zakończył się wynikiem 1:1. Taki rezultat padł trzeci raz z rzędu, a biorąc pod uwagę ostatnie sześć spotkań przydarzył się po raz czwarty. Tym razem bardziej zadowolony z wyniku mógł być Ryszard Tarasiewicz, który powinien podziękować gdańszczanom za gościnność pod bramką wrocławian.
Filmowy felieton z meczu Lechia - Śląsk
MICHAŁ KORNIAHO
Pierwszy w tym sezonie mecz przyjaźni z udziałem gdańskiej Lechii za nami. Biało-Zieloni zremisowali na własnym terenie ze Śląskiem Wrocław 1:1.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
70 rocznica napaści hitlerowców na Polskę skłoniła mnie do wspomnień związanych z zarobkową emigracją piłkarzy Lechii do Niemiec. Jak się okazuje, dotychczas ten kierunek futbolowej emigracji obrało 7 graczy.
Okiem "Budzika" czyli piłka z podtekstami
PAWEŁ BUDZIWOJSKI
Kolejne mecze Ekstraklasy za nami i znowu emocji było pod dostatkiem. Jednak takich bramek, jakie zdobywali zawodnicy nie oglądaliśmy w poprzednich kolejkach. Jedna z nich wpadła na Traugutta autorstwa Marka Gancarczyka.
Lesia jak narkotyk
ZBIGNIEW ZALEWSKI, BIULETYN MECZOWY BIAŁO-ZIELONI
Pamięć lat dziecięcych często przywołuje obraz lunaparków (z kręcącymi się kołami karuzel, strzelnicami i beczkami śmiechu), a także cyrku z jego kolorowym namiotem.
MESA: Lechia Gdańsk 1:0 Arka Gdynia
GRZEGORZ BORYCKI, ROBERT ŚLIWIŃSKI
Lechia - Śląsk 1:1
GRZEGORZ BORYCKI, ROBERT ŚLIWIŃSKI
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043