Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 217 (34/2009)

15 września 2009

Po meczu Lechia - Wisła
MICHAŁ KORNIAHO
Było tak blisko! Lechia Gdańsk po raz pierwszy od powrotu do ekstraklasy miała wielką szansę urwać punkty Wiśle Kraków. Do pełni szczęścia zabrakło jednak… no właśnie – czego?
Biznesowy ranking klubów ekstraklasy
MATEUSZ JASZTAL
Pomimo panującej w ostatnich latach w polskiej piłce afery korupcyjnej, a także coraz słabszych wyników polskich zespołów na arenie międzynarodowej, przychody klubów ekstraklasy szybko rosną. W rankingu najlepiej zarządzanych polskich zespołów sporządzonym przez firmę Ernst & Young Lechia zajęła siódme miejsce.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
W mediach, wśród kibiców, a nawet osób, które na co dzień nie pasjonują się sportem rozgorzała dyskusja dotycząca kolorów krzesełek na budowanym w gdańskiej Letnicy stadionie. Myślę, że powinna ona dotyczyć znacznie większej ilości zagadnień, a skupić winna się przede wszystkim na sposobie przyszłego wykorzystania obiektu, którego budowę rozpoczęto w związku ze zbliżającym się EURO 2012.
Lesia jak narkotyk
ZBIGNIEW ZALEWSKI, BIULETYN MECZOWY BIAŁO-ZIELONI
Trochę wyświechtany komunał głosi, że „punkt widzenia zależy od punktu siedzenia”.
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 0:1
GRZEGORZ BORYCKI, MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.041