Gdańsk: środa, 14 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 218 (35/2009)

22 września 2009

Legia Warszawa – Lechia Gdańsk 2:0
KONRAD MARCIŃSKI
Były odważne zapowiedzi o grze bez kompleksów, wyzbyciu się bojaźni przed przeciwnikiem i wywiezieniu punktów ze stolicy. Niestety, tej konsekwencji Biało-Zielonym wystarczyło zaledwie na 20 minut piątkowego spotkania z drużyną „wojskowych”. A bardzo nieskutecznie grający tego wieczora legioniści i tak boleśnie wskazali gdańszczanom ich miejsce w ligowym szyku.
Ivans Lukjanovs, hit czy kit ?
KAROL KOCJAN
W obecnym sezonie trener Tomasz Kafarski bez cienia wątpliwości preferuje ustawienie 1-4-5-1 z wysuniętym napastnikiem, który sam ma za zadanie wykańczać akcje i absorbować uwagę obrońców drużyny przeciwnej. W pierwszych siedmiu meczach sezonu rolę tą pełnił Ivans Lukjanovs. Wynik bramkowy: 0 bramek. Ocena Łotysza nie sprowadza się jednak do mierzenia poziomu jego gry ilością strzelonych goli.
Kara dla Lechii od Komisji Ligi Ekstraklasy
DOMINIKA LIPKOWSKA
Z dniem 31 grudnia 1989 roku sejm PRL przyjął nazwę Rzeczpospolita polska, a określenie "państwo socjalistyczne" zmieniło się na "państwo demokratyczne". Co za tym idzie, zaczęto emitować Wiadomości, oficjalnie obchodzono Narodowe Święto Niepodległości, a przede wszystkim została zdjęta cenzura słowa.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.043