Gdańsk: poniedziałek, 1 marca 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 219 (36/2009)

29 września 2009

Lechia - Zagłębie 1:0
MATEUSZ JASZTAL
Sportowcy często po słabszym meczu próbują się zasłonić popularnym sloganem: „zwycięzców się nie sądzi”. Czy jednak można nie osądzać lechistów, których ambicje sięgają ósmej lokaty w lidze, po meczu z jedną z absolutnie najsłabszych drużyn ekstraklasy, jeżeli zwycięstwo nad beniaminkiem zawdzięczają tyle własnym umiejętnością, co łutowi szczęścia i pomyłce sędziego Szulca?
Roman Józefowicz dla lechia.gda.pl
JAKUB NOWAKOWSKI
Nawet 26 lat po meczu z Juventusem otrzymałem parę telefonów od kibiców z podziękowaniami za tamte chwile - mówi dla lechia.gda.pl Roman Józefowicz.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
W minionym tygodniu terminarz zafundował kibicom gdańskiej Lechii niecodzienny układ. W ciągu trzech dni, przy Traugutta, można było obejrzeć niemal wszystko, co najlepszego mają do zaoferowania w tej chwili piłkarze Biało –zielonych. Trzy dni, trzy mecze i trzy różne, pod względem osobowym, zespoły Lechii Gdańsk!
Ludzie listy piszą...
BARTOSZ MILCZARCZYK, CZYTELNIK LECHIA.GDA.PL
O tym, że kibice Lechii to bardzo aktywna grupa społeczna nie trzeba nikogo przekonywać. Wie o tym również redakcja Lechia.gda.pl, do której na elektroniczną skrzynkę pocztową co jakiś wpływają maile z różnymi opiniami, uwagami, czy informacjami ze strony Czytelników. Od dziś najciekawsze z nich będziemy publikować na łamach naszego Tygodnika. Oto pierwszy tekst z serii "Ludzie listy piszą...".
Lesia jak narkotyk
ZBIGNIEW ZALEWSKI, BIULETYN MECZOWY "BIAŁO-ZIELONI"
Patriotyzm jako postawa i słowo w czasach, w których żyjemy, został bardzo zmarginalizowany. Nie oznacza to jednak, że przestał istnieć – chociaż niektórzy o tym nie pamiętają lub co gorsza, nie chcą pamiętać.
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin 1:0
GRZEGORZ BORYCKI, ROBERT ŚLIWIŃSKI
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031