Gdańsk: piątek, 23 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 22 (22/2005)

30 sierpnia 2005

Po czterech weselach...
MICHAŁ KORNIAHO
Porażka musiała kiedyś przyjść. I przyszła. Szkopuł w tym, że w najmniej spodziewanym momencie, co stało się niemiłą niespodzianką.
Raport z formacji ataku
MICHAŁ JERZYK
Lechia wkroczyła w etap rywalizacji ze słabszymi drugoligowcami, który zmusza do ofensywy i zdobywania bramek. O rekordy strzeleckie może być jednak trudno. Kazubowski z Gronowskim kompromitują się nawet w szóstej lidze, Wiśniewski nie może wyzdrowieć, Bławat pokłócił się z trenerem, a Rusinek nie grzeszy bramkostrzelnością.
Drugi sezon rezerw Lechii rozpoczęty
OSKAR STANISZEWSKI, MJ
Mija rok od czasu, gdy powołano do życia drużynę rezerw. Występująca w roli beniaminka A-klasy drużyna ma jasno sprecyzowany cel, którym jest wywalczenie kolejnego awansu. Kto ma ochotę, zawsze może przyjść i przypomnieć sobie lub zobaczyć, na jakim szczeblu zaledwie cztery lata temu występował pierwszy zespół Lechii.
W niedzielę Lechia podejmie Śląsk Wrocław
KAROL SZELOŻYŃSKI
W niedzielę lechistów czeka ciężki mecz z aktualnym wiceliderem tabeli, Śląskiem Wrocław. Po ostatniej porażce na własnym boisku z Ruchem Chorzów biało-zieloni będą chcieli się zrehabilitować i zdobyć komplet punktów. Przyjaźń będzie więc panowała tylko na trybunach.
Zwycięstwa Lechii w Lidze Juniorów
MICHAŁ JERZYK
Dopiero pozyskanie dwóch zawodników z Malborka sprawiło, że juniorzy młodsi Lechii zaczęli grać tak, jak na faworytów ligi przystało. Debiutanci z miejsca objęli wiodące role w drużynie i strzelili trzy pierwsze bramki. Młodsza drużyna rośnie więc w siłę, tymczasem starsza niespodziewanie straciła kadrowicza Lodę. Jedni i drudzy zdobyli jednak w minionym tygodniu po sześć punktów.
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.022