Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 220 (37/2009)

6 października 2009

Polonia Bytom – Lechia 1:1
KONRAD MARCIŃSKI
Remisem zakończyło się spotkanie, bądź co bądź, na szczycie polskiej Ekstraklasy, w którym czwarta w tabeli Polonia Bytom zmierzyła się z szóstą Lechią Gdańsk. Jak cennym jest jedno oczko wywiezione przez biało-zielonych ze Śląska niech świadczy fakt, że był to pierwszy mecz, w którym Polonia straciła punkty na własnym boisku od 14 marca 2009 roku.
Jak wykorzystywano futbol do uprawiania polityki ?
KAROL KOCJAN
Ostatnie wydarzenia związane z flagą „17 IX 1939 – IV rozbiór polski” sprawiły, że poparcie dla Lechii Gdańsk głośno wyraziło wielu polityków w naszym kraju. Lechii Gdańsk udzielono także sowitego wsparcia finansowego, w celu spłacenia kary nałożonej przez Komisję Ligi. Po raz kolejny piłka nożna i emocje z nią związane wykorzystane zostały jako narzędzie uprawiania polityki.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.025