Gdańsk: poniedziałek, 19 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 221 (38/2009)

13 października 2009

Odeszli z Lechii – co robią teraz?
MICHAŁ KORNIAHO
Rozwój klubu piłkarskiego wymaga ofiar. Smutne to, ale prawdziwe. Piłkarze, którzy byli nieraz istotnymi postaciami w kadrze pierwszego zespołu, a także niejednokrotnie walnie przyczyniali się do sukcesów klubu, z czasem muszą szukać sobie nowych pracodawców. W futbolu nie ma bowiem miejsca na sentymenty.
Marko Bajić dla lechia.gda.pl
JAKUB NOWAKOWSKI
Musiałbyś sam zagrać, zobaczyć i przede wszystkim poczuć na własnej skórze, jakie to jest wspaniałe uczucie grać przy piętnastu tysiącach tak rozśpiewanych kibiców - mówi dla lechia.gda.pl Marko Bajić.
Lechia Oldboys
PAWEŁ DOCZYK
W Pucharze Polski na szczeblu regionalnym dobrze radzi sobie drużyna oldbojów Lechii. Biało-Zieloni wygrali cztery mecze i pewnie awansowali do kolejnej rundy PP, w której zmierzą się z IV – ligową Wietcisą Skarszewy.
Sławomir Wojciechowski dla lechia.gda.pl
DOMINIKA LIPKOWSKA
Sławomira Wojciechowskiego zna chyba każdy kibic Lechii. Piłkarz grający w przeszłości w Bayernie Monachium jako pierwszy Polak zdobył Puchar Mistrzów. Potem wychowanek Biało-Zielonych występował również w Szwajcarii, a następnie wrócił do Polski. W 2007 roku miał również epizod w niemieckiej Victorii Koeln.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
30%, czyli nikt prawie nic nie wie. Taki wniosek nasuwa się po przeanalizowaniu poczynań zespołów polskiej ekstraklasy w trakcie 9 jesiennych kolejek, które już za nami.
Ruch Chorzow - Lechia Gdansk 1:0
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.058