Gdańsk: środa, 14 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 222 (39/2009)

20 października 2009

Ruch Chorzów – Lechia Gdańsk 1:0
KONRAD MARCIŃSKI
40 minut dobrej gry lechistów to zbyt mało, by poważnie myśleć o wywalczeniu jakichkolwiek punktów, szczególnie w pojedynku z rewelacją tegorocznych rozgrywek – drużyną Ruchu Chorzów. Niestety, arcynieskuteczna gra gdańszczan w ofensywie i brak konsekwencji w obronie sprawiły, że twierdza przy ulicy Cichej wciąż pozostaje niezdobyta.
Roman Korynt dla lechia.gda.pl
JAKUB NOWAKOWSKI
Mistrz Wybrzeża w boksie (1946-1947), laureat Złotych Butów w plebiscycie Sportu (1959 i 1960), wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej i przede wszystkim oddany całym sercem Lechii piłkarz i trener (od 1953) obchodził 12 października 80 urodziny. Legenda Gdańskiej Lechii udzieliła wywiadu rzeki specjalnie dla czytelników lechia.gda.pl. W tym tygodniu prezentujemy pierwszą część wywiadu.
Krzysztof Brede i Jan Ptach z fundacji "Obudź nadzieję"
KAROL KOCJAN
Od kilku lat w Trójmieście i okolicach działa fundacja „Obudź Nadzieję”. Jej charytatywne działania blisko związane są z Lechią Gdańsk i jej kibicami. Nie może być inaczej skoro jej przewodniczącym jest długoletni piłkarz Biało-Zielonych Krzysztof Brede. O jej działalności, radości dzieci i planach rozmawiamy z nim i wiceprezesem zarządu fundacji Janem Ptachem.
Ekstraklasa okiem sceptyka
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Po przerwie/traumie spowodowanej meczami reprezentacji, kiedy to naszej kadrze udało się obronić piąte miejsce w grupie przed groźnymi stolarzami z San Marino, powracamy do ligi polskiej. Nowe gwiazdy reprezentacji mogły potwierdzić swoje walory na rodzimych boiskach.
Macedończyk i Słoweniec w Lechii
PIOTR MATUSEWICZ
MESA: Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów 0:2
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023