Gdańsk: piątek, 23 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 224 (41/2009)

3 listopada 2009

Piast Gliwice - Lechia Gdańsk 0:2
KONRAD MARCIŃSKI
Wyznawaną przez wielu szkoleniowców dewizą, która trafnie podsumowuje ich boiskową filozofię jest zdanie: „Na zero z tyłu, a z przodu może coś wpadnie”. Coraz częściej obserwujemy zatem różnego rodzaje „diamenty” czy też „choinki” – ustawienia piłkarzy, które główny nacisk kładą na skomasowaną obronę.
Dlaczego Lechia chce zostać operatorem nowego stadionu ?
KAROL KOCJAN
Podpisanie umowy pomiędzy Lechią Gdańsk, a firmą Sportfive wywołało korespondencyjny spór pomiędzy władzami klubu, a władzami miasta Gdańska. Prezydent Paweł Adamowicz stwierdził, że porozumienie pomiędzy Sportfive, a spółką akcyjną zakłada a priori, że Lechia zostanie operatorem stadionu w Letnicy. Maciej Turnowiecki twierdzi inaczej. O co toczy się ta gra ?
12. kolejka Młodej Ekstraklasy
DOMINIKA LIPKOWSKA
W minioną sobotę grająca w Młodej Ekstraklasie Lechia podejmowała u siebie czwarty w tabeli Piast Gliwice. Gdańszczanie prowadzeni przez trenera Tomasza Borkowskiego przegrali 0:2 i z 11 punktami zajmują 14. miejsce w tabeli.
Ekstraklasa okiem sceptyka
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Dwunasta kolejka polskiej ekstraklasy nie zachwyciła kibiców (tak dla odmiany…). Kilka spotkań mogło być w miarę ciekawych, ale kończyło się jak zwykle. Ot zwykła ligowa szarzyzna.
Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1:1
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.018