Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 225 (42/2009)

10 listopada 2009

Lechia Gdańsk - Korona Kielce 1:1
JAKUB NOWAKOWSKI
Kolejny mecz, w którym napastnicy Lechii razili brakiem zimnej krwi pod bramką rywali. Lechiści rozegrali dobry mecz w ultra ofensywnym ustawieniu. Było to bodaj najbardziej ofensywne ustawienie od niepamiętnych czasów przy Traugutta, o czym może świadczyć nie tylko gra 3 napastników, ale przede wszystkim gra na bokach obrony dwóch nominalnych pomocników, czyli Kaczmarka i Rogalskiego.
Indolencja strzelecka napastników Lechii
MICHAŁ KORNIAHO
1216 minut – tyle czasu gry już minęło, od kiedy gola dla Lechii w meczu ligowym po raz ostatni zdobył jej nominalny napastnik.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Od 2001 roku trwa (od)budowa marki „Lechia Gdańsk”. Konsekwentnie realizowany jest plan tworzenia dobrze funkcjonującego i zdrowego organizmu o nazwie "Lechia".
Ekstraklasa okiem sceptyka
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Listopad. Cała Europa gra w europejskich pucharach… Cała? Nie! Jedna jedyna liga, w które grają nieugięte drużyny wciąż stawiają opór i nie dają się wciągnąć do ogólnoeuropejskiej gry, czasami tylko uprzykrzając życie piłkarskim potęgom, stacjonującym w ligach Andory, Mołdawii czy Liechtensteinu.
Lesia jak narkotyk
ZBIGNIEW ZALEWSKI, BIULETYN MECZOWY BIAŁO-ZIELONI
Zwycięstwem Lechii w Gliwicach najbardziej zaskoczeni byli tzw. futbolowi fachowcy, którzy zawsze wiedzą najlepiej, co w trawie piszczy...
Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław 1:0
PIOTR MATUSEWICZ
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.039