Gdańsk: sobota, 22 czerwca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 228 (45/2009)

1 grudnia 2009

Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk 0:0
KONRAD MARCIŃSKI
O meczu Jagiellonii z Lechią można napisać, że się odbył. Zero emocji i dramaturgii, brak sytuacji podbramkowych, zaledwie jeden celny strzał na bramkę. W efekcie remis, z którego gdańszczanie mogą być zadowoleni. Choć gdyby sędzia Radziszewski zdecydował się podyktować rzut karny, być może Biało-Zieloni zainkasowaliby kolejne trzy punkty.
Świetna passa Lechii na wyjazdach
MICHAŁ KORNIAHO
Kto by się spodziewał przed rozpoczęciem sezonu 2009/2010, że gdańska Lechia tak świetnie będzie radzić sobie w tych rozgrywkach w meczach wyjazdowych. A jednak!
MESA: Lechia - Jagiellonia 1:1
PAWEŁ DOCZYK
Remisem z Jagiellonią Białystok zakończyli rozgrywki Młodej Ekstraklasy piłkarze Lechii Gdańsk. Po rundzie jesiennej Biało-Zieloni zajmują odległe, 14 miejsce w tabeli.
Piłkarski Turniej Mikołajkowy
KAROL KOCJAN
W ostatni weekend informowaliśmy o wynikach turnieju mikołajkowego, który odbył się w Zespole Szkół Inżynierii Środowiska w Gdańsku Orunii. To właśnie na ten turniej prowadzono zbiórkę pieniędzy przed meczem Lechem, strzelano rzuty karne w przerwie meczu z GKS Bełchatów i licytowano piłki z podpisami piłkarzy Wisły Kraków i Lechii Gdańsk. Jak wypadł ?
Ekstraklasa okiem sceptyka
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
W tym tygodniu dość krótko. Piętnasta kolejka ekstraklasy poza tym, że oznaczała półmetek rozgrywek, nie przyniosła przesadnych fajerwerków. Ci, którzy wygrać mieli, wygrali. Ci którzy nie umieją kopnąć piłki mniej więcej tam gdzie mieli zamiar, wciąż wygrać nie potrafią. Przyjrzyjmy się pokrótce zmaganiom polskich ligowców, które miały miejsce w ten weekend.
Na co idą pieniądze z puszki, czyli...
KAROL KOCJAN, ROBERT ŚLIWIŃSKI
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036