Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 229 (46/2009)

8 grudnia 2009

Sergejs Kožans dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
"Pozdrawiam kibiców i życzę im Wesołych Świąt. Dziękuje fanom Biało-Zielonych za wspaniały doping podczas meczów oraz za to jak bardzo lubią i kochają Lechię Gdańsk" - powiedział w rozmowie z lechia.gda.pl obrońca Biało-Zielonych Sergejs Kožans.
Kto odejdzie z Lechii?
ADAM CHUDZIŃSKI
Już niebawem święta. Powinny stanowić one odskocznie od życia codziennego i stać się swego rodzaju akumulatorem, ładującym baterie na drugą połowę sezonu. Powinny, jednakże nie dla wszystkich piłkarzy Lechii takie będą. Dla kogo będzie to ostatnia gwiazdka przy Traugutta, kto pożegna się z klubem? Oto kilka transferowych spekulacji.
"Lechia" jako marka w biznesie
KAROL KOCJAN
Od czasu powrotu Lechii do ekstraklasy w Trójmieście wzrosło zainteresowanie tą drużyną piłkarską, a co za tym idzie - marką „Lechia Gdańsk”. W ostatnich miesiącach doczekaliśmy się klubowej instytucji oszczędnościowo-pożyczkowej, telefonii komórkowej, polisy ubezpieczeniowej oraz oficjalnego bukmachera. Jakie produkty można byłoby jeszcze sprzedać pod nazwą „Lechii”?
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Jesienią 2001 roku, wracając z A–klasowego meczu Biało-Zielonych, niedaleko mojego miejsca zamieszkania zaczepił mnie mój znajomy i z wyraźnym zaskoczeniem zapytał: „Marcin, to oni jeszcze gdziekolwiek grają?” Dziś ta sama osoba regularnie odwiedza stadion przy Traugutta będąc pod wrażeniem emocji jakie można tam przeżyć…
Ekstraklasa okiem sceptyka
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Półmetek sezonu w polskiej ekstraklasie już minął. Polscy ligowcy byli jednak tak uprzejmi, że postanowili nam „umilić” grudniowe wieczory i rozegrać jeszcze dwie kolejki rundy rewanżowej. Bo cóż byśmy zrobili bez polskiej ekstraklasy? Jeszcze by można zapomnieć jak wygląda piłka na poziomie... ale tak niskim, że wzrok naukowców jeszcze do niego nie sięga.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083