Gdańsk: poniedziałek, 12 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 23 (23/2005)

6 września 2005

Po porażce ze Śląskiem Wrocław
STANISŁAW ŻEMOJTEL
Im dalej w las, tym miało być łatwiej, a nie jest. Po przetrwaniu naporu faworytów ligi, miał przyjść czas na seryjne kompletowanie punktów w potyczkach z potencjalnie słabszymi zespołami. Tymczasem lechiści w drugim kolejnym meczu pełną pulę oddają gościom, nerwowo zerkając w stronę trybun, czy aby cierpliwość kibiców nie uległa już wyczerpaniu.
Aleja Gwiazd powiększyła się
MICHAŁ JERZYK
Niedziela stała pod znakiem nie tylko drugoligowego meczu ze Śląskiem Wrocław, ale i kilku innych ważnych wydarzeń. Aleja Gwiazd rozrosła się do czternastu nazwisk, odsłonięto tablicę poświęconą kibicom oraz rozegrano mecz z udziałem weteranów Lechii. Wszystkiemu towarzyszyło jednak śladowe zainteresowanie.
Pękala i Józefowicz dla lechia.gda.pl
OSKAR STANISZEWSKI, MARIUSZ KORDEK
Roman Józefowicz i Mirosław Pękala grali w Lechii w latach osiemdziesiątych. Pierwszy wciąż mieszka w Gdańsku, drugi natomiast przyjechał po wielu latach specjalnie z Austrii. Większość niedzieli obaj spędzili przy Traugutta.
Heko Czermno podejmie Lechię
MICHAŁ KORNIAHO
Lechia po porażce ze Śląskiem spadła w tabeli do strefy barażowej. Trzeba jak najprędzej się z niej wydobyć, a najbliższa okazja ku temu nadarzy się w najbliższą niedzielę w Czermnie. Kolejne niepowodzenie mogłoby spowodować nerwową atmosferę...
Niepokojąca forma juniorów starszych
MICHAŁ JERZYK
Niedowierzanie i duży niepokój po meczu juniorów starszych. Bezbramkowy remis z Debiutantem nie oddaje dyspozycji lechistów, pełnej wyjątkowej nieudolności, kiksów i strat. Drużynie przydałby się wstrząs, bo w porównaniu z młodszymi kolegami wydaje się uprawiać jakąś inną dyscyplinę sportu, a co gorsza, kryzys się pogłębia.
Lechia-Śląsk 1:2
MARIUSZ HUBA
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.068