Gdańsk: środa, 21 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 231 (48/2009)

22 grudnia 2009

Biało-zielone życzenia
JAKUB NOWAKOWSKI
Kolejne Biało-Zielone Święta i kolejny Biało-Zielony rok tuż-tuż... Czego życzylibyśmy sobie oraz podopiecznym trenera Tomasza Kafarskiego? Propozycje życzeń prezentujemy poniżej…
Młoda Ekstraklasa - podsumowanie jesieni
DOMINIKA LIPKOWSKA
Gdy rok temu drużyna Lechii grająca w Młodej Ekstraklasie zajmowała po rundzie jesienniej 4 miejsce, wszyscy z optymizmem zapatrywali się na jej dalsze poczynania. Po rundzie jesiennej sezonu 2009/2010 ten entuzjazm nieco opadł, bo Lechia zajmuje w lidze miejsce 14.
Spekulacje transferowe czas zacząć!
MICHAŁ KORNIAHO
Jeszcze nie skończył się rok 2009, a lokalne media już rozpoczęły wyścig o miano najszybszego informatora o sensacyjnych transferach w Lechii. Wszelkie tego typu spekulacje trzeba jednak przyjmować z dość mocnym przymrużeniem oka.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Grudzień to Święta, choinka i…, co już jest tradycją, nowa edycja kalendarza Lechii. Zanim na ścianie zawiśnie ten na rok 2010, przeglądam jeszcze aktualny i wspominam kartka po kartce, miesiąc po miesiącu jaki był dla biało – zielonej rodziny kończący się rok…
Lesia jak narkotyk
ZBIGNIEW ZALEWSKI, BIULETYN MECZOWY BIAŁO-ZIELONI
Popularne przysłowie mówi, że „do trzech razy sztuka”. Życie weryfikuje ten pogląd i zna przypadki, że można do czterech, a nawet więcej. W matematyce obowiązuje przecież pojęcie nieskończoności.
Ekstraklasa okiem sceptyka, podsumowanie rundy jesiennej - I
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Zakończyły się tegoroczne rozgrywki polskiej ligi, z braku innych nazw zwanej ekstraklasą. Kibice mogą delektować się meczami lig europejskich na poziomie, a w kraju nadszedł czas podsumowań. Dziś cztery pierwsze zespoły ligi, czyli teoretycznie nasz kwartet eksportowy. Ale czy na pewno?
Kolekcja strojów dla pań i nie tylko
REDAKCJA LECHIA.GDA.PL
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.053