Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2024
TYGODNIK

Tygodnik lechia.gda.pl nr 234 (3/2010)

2 lutego 2010

Osobowość Lechii Roku 2009
KAROL KOCJAN
W sondażu na osobę, która swoją działalnością w roku najbardziej przysłużyła się Lechii Gdańsk bezapelacyjnie triumfował Tomasz Kafarski. Pozostali rywale pozostali daleko w tyle. Jednakże, wewnętrzna rywalizacja pomiędzy nimi również była bardzo ciekawa.
Mateusz Bąk dla lechia.gda.pl
JAKUB NOWAKOWSKI
Po 13. latach w Biało-Zielonych barwach Mateusz Bąk opuszcza stadion przy Traugutta. Narazie tylko na pół roku. W wywiadzie dla lechia.gda.pl popularny "Bączek" opowie o zgrupowaniu w Pogorzelicy oraz o swojej przeprowadzce na Maderę.
Transfery 2010
KONRAD MARCIŃSKI
Ani Brazylijczycy, ani Nigeryjczycy. Ani Saganowski, ani Janota. Tych piłkarzy nie zobaczymy w barwach Lechii na wiosnę 2010 roku. Zamiast nich biało-zielone koszulki przywdzieją najprawdopodobniej Łotysz Olegs Laizans, młody Michał Nawrot oraz na pewno „nowy-stary” Rafał Kosznik.
Roman Kaczorek i Paweł Kapsa o Lechii Gdańsk - rocznik 1999
KAROL KOCJAN
W ostatnią niedzielę Lechia Gdańsk wygrała kolejną edycję turnieju o Złote Lwy Gdańskie. Swoimi spostrzeżeniami na temat turnieju i szkolenia młodych piłkarzy podzieli się z nami trener zwycięzców Roman Kaczorek i bramkarz Lechii Paweł Kapsa, który tego dnia wystąpił w roli wręczającego nagrody.
Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
Hamburg jest nasz, Hamburg do nas należy - przynajmniej w kwestii halowego futbolu w wydaniu oldboy’ów - mogą śmiało powiedzieć kibice Lechii. A to w następstwie triumfu Biało – Zielonych weteranów w rozegranym niedawno w niemieckim mieście turnieju dla zawodników powyżej 35 roku życia.
Ekstraklasa okiem sceptyka, podsumowanie jesieni - cz. IV
ŁUKASZ BARTOSIEWICZ
Nadszedł czas na ostatni artykuł. Przegląd drużyn polskiej ekstraklasy w rundzie jesiennej zbliża się do finiszu. Tym razem zaglądamy w najciemniejsze zakątki naszej ligi. Tam, gdzie grali najsłabiej i najkoszmarniej. Tam, gdzie zwykłe środki kojące nerwy nie działają. Tam, gdzie nawet diabeł szybko zamyka oczy i mówi dobranoc. Przyjrzyjmy się drużynom z miejsc 13-16.
Kolekcja strojów dla pań i nie tylko
PIOTR MATUSEWICZ
Lechia Gdańsk - OKS Olsztyn 6:2
PIOTR MATUSEWICZ
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.039