Gdańsk: czwartek, 22 kwietnia 2021
TYGODNIK
Podstrony:

Tygodnik lechia.gda.pl nr 235 (4/2010)

16 lutego 2010

Głosem spikera
MARCIN GAŁEK
W tym tygodniu 60 – tą rocznicę urodzin obchodzi postać, która bez najmniejszych problemów mogłaby wygrać wybory na Prezydenta Gdańska, gdyby takowe organizowano w latach 70 – tych ubiegłego stulecia. Nawiązując do tego jubileuszu starszym kibicom przypominam, a młodszym przedstawiam postać piłkarza, który do dziś uchodzi za niedościgniony wzór wierności biało – zielonym barwom.
Mirosław Giruć dla lechia.gda.pl
DOMINIKA LIPKOWSKA
Mirosław Giruć, najlepszy piłkarz na Wybrzeżu w roku 1991, rozegrał kilkadziesiąt spotkań w młodzieżowej reprezentacji Polski. W seniorskiej drużynie Lechii zadebiutował w 1989 roku i grał w niej przez pięć lat. Potem wyjechał do Niemiec, próbując na Zachodzie swego szczęścia.
Jakub Popielarz dla lechia.gda.pl
PAWEŁ DOCZYK
Od rundy wiosennej będziemy mieli na Traugutta dwóch ludzi o nazwisku Popielarz. Pierwszy to Mariusz - kierownik obiektów Lechii, drugi Jakub - młody piłkarz, który wiosną będzie grał głównie w Młodej Ekstraklasie. Były zawodnik Stali Mielec opowie między innymi o swoich celach na rundę wiosenną oraz o spotkaniu z prezesem PZPN - Grzegorzem Lato.
Polityka ogrywania młodych zawodników
JAKUB NOWAKOWSKI
Odwiecznym dylematem trenerów drużyn seniorskich jest zagospodarowanie swoich wychowanków wyrastających już z wieku juniorskiego, ale nie mających jeszcze na tyle doświadczenia, aby śmiało walczyć o miejsce w drużynie seniorskiej. Zapewne w każdej drużynie co pewien czas „rodzą się” takie problemy. Na kogo postawić? Komu dać szansę? Te pytania spędzają sen z powiek wielu trenerom.
Wskazówki dla BetONów
ADAM CHUDZIŃSKI
Już za niecałe dwa tygodnie wiosenna inauguracja piłkarskich zmagań na boiskach Polskiej ekstraklasy. Poza emocjami stricte piłkarskimi, wielu z kibiców po raz kolejny weźmie udział w organizowanej na naszej stronie zabawie"Lidze Betonów" - w co tygodniowym typowaniu wyników pięciu wybranych przez redakcje spotkań.
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.045